Українка отримала нагороду в Каннах за кращий сценарій

Режисерка і сценаристка Марися Нікітюк отримала 10 тис. євро на подальше виробництво фільму

Українська режисерка і сценаристка Марися Нікітюк отримала нагороду ScripTeast Award у Каннах за свій сценарій "Коли падають дерева". Про це повідомив продюсер майбутньої стрічки Ігор Савиченко на своїй сторінці у Facebook.

Окрім почесної відзнаки, сценарій Нікітюк також отримав 10 тис. євро на подальше виробництво фільму.

Консультативна рада так пояснила своє рішення: "Цьогорічна нагорода імені Кшиштофа Кешльовського ScripTeast присуджується сценарію з неймовірним кінематографічним потенціалом. П'янке суцвіття персонажів та наративів, зіткане, щоб створити надзвичайний світ – водночас страшний, чарівний, чуттєвий та захопливий, і завжди дуже справжній. Письменницька уява блискуче грає на сторінках сценарію і ми з нетерпінням чекаємо екранного втілення цього авторського бачення".

"Це дуже радісна подія особисто для мене і для проекту фільму загалом. Хоча це і велика відповідальність. Україна вперше взяла участь в програмі ScripTeast, і перемога мого сценарію, я сподіваюсь, розпочала гарну традицію для українських авторів та режисерів", – сказала переможниця на врученні нагороди.

За словами продюсера, роботою над фільмом займається компанія "Директорія Кіно". Початок зйомок заплановано вже на серпень цього року.

Нагадаємо, 69-й Каннський фестиваль стартував 11 травня і триватиме до 22 травня.

Попередній матеріал
Металурги проти вивезення українського металобрухту за кордон
Наступний матеріал
Янукович боїться, що у Росії існує загроза його життю

Педро Альмодовар презентував у Каннах новий фільм

У Каннах стартував 69-й кінофестиваль

Стала відома програма Каннського кінофестивалю 2016