"Ukrainian fashion week" відзначає 15-ліття [відео]

  Стартував тридцять перший Український тиждень моди. Цьогоріч "Ukrainian fashion week" ювілейний - йому виповнюється 15 років. Свої колекції весни-літа 2013 у Києві презентують понад сорок дизайнерів, як вітчизняних, так і зарубіжних.
  Від підлоги і до стелі. "Мистецький арсенал" на 5 днів перетворили на центр моди усієї України. Тут тобі і розмальовані стіни, і підвішені манекени, і блузи за колючим дротом. Так дизайнери вітають Український тиждень моди з 15-тим днем народження. Найкреативнішим виявився Серж Смолін - від свого модного дому він виставив картину, де модельєр в образі Мони Лізи. А от Марта Холод перейнялася казковою тематикою і представила капелюшки для Червоної шапочки.

  Марта Холод, дизайнер: "Красный цвет очень модный в следующих сезонах".

  Модні поціновувачі, так само у святковому настрої усі вітають український модний показ з досягненням 15-річного віку.

  Олена Литвин: "С каждым годом я замечаю, что мы растём, мы развиваемся, мы приближаемся к тому пресловутому европейскому уровню, что очень приятно. На эти пять дней у меня очень короткий список - это Лилия Пустовит и Ольга Алёнова".

  Подіумну програму вже традиційно відкриває Лілія Пустовіт. Жіночні силуети, невагомі сукні, шовкові спідниці та блузи - і усе це у поєднанні з народними символами. Для своєї колекції Пустовіт зробила авторський принт у національному стилі.

  Андрій Кравчук, співак: "У меня крепкие ассоциации с Лилией Пустовит, по крайней мере, точно, потому что я помню Лилины колекции до начала всего этого нового бума "Fashion week" или Сезоны моды, как это называлось раньше. Ну, есть приятные моменты, видите какие изменения произошли".

  Своє бачення вести та літа 2013 у перший день показів представила і Вікторія Гресь. Дизайнерка перейнялася японською тематикою – цвітіння сакури перейшло і на вбрання на наступні сезони. Закриті шовкові жакети, вільні сукні з мереживними вставками і усе це і ніжних рожевих, блакитних та бежевих кольорах.

  Позитивом першого дня Українського тижня моди став показ Віктора Анісімова. Ідея представити вбрання для дорослих дітям була до вподоби усім. З кульками і в окулярах малеча представила нове вбрання дизайнера. Колекція витримана у темних кольорах з яскравими вкрапленнями. Костюми, жакети, пальта з чіткими лініями розбавляли об’ємні светри.

  Триватиме тиждень української моди 5 днів. За цей час свої колекції представлять понад 4 десятки дизайнерів.

  Олена Халік та Максим Петраков, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  У світі проходить серія акцій із боротьби з раком грудей [відео]
  Наступний матеріал
  Магера: до суду потрапляє 2-3% скарг, що надходять до ЦВК
  Теги: