Фото cinema.mosfilm.ru

Україна відмовляється від російських фільмів

  Українські дистриб'ютори та кінотеатри відмовилися випускати на екрани ряд російських фільмів, угоди про прокат яких були укладені раніше.

  Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на російську кінокомпанію "Централ Партнершип".

  Йдеться, зокрема, про три картини, українська прем‘єра яких мала відбутися у травні. Це драма Олексія Учителя "Вісімка", бойовик Василя Серікова "22 хвилини" та комедія Дмитра Дяченка "Кухня в Парижі".

  За словами генерального директора компанії "Інтер-Фільм" Артема Головашкіна, причиною відмови прокату російського продукту є "політична ситуація в країні, а також морально-етичні причини".
  Уже зараз ряд українських кінотеатрів відмовився показувати російське куно. Зокрема, бойкот російському кінопрому оголосив найбільший мультиплекс Львова "Планета Кіно", а раніше фільми виробництва РФ перестав показувати київський кінотеатр "Магнат".

  Згідно зі статистикою, російські кінокартини заробляють в Україні близько 10% від загальної суми зборів.

  Між тим, українці продовжують бойкотувати продукцію російського виробництва. Як заявила виконавчий директор Європейської бізнес асоціації Ганна Дерев'янко, цей бойкот дійсно діє.

  "Навіть наші європейські компанії починають відчувати ефект від цієї акції. Було зауваження від деяких компаній, які не є російськими, що вони не розуміють, чому, наприклад, їх вироблена в Росії продукція не купується в Україні. Вони дивуються з цього приводу, але при цьому готові переглядати свої бізнес-процеси. Можливо, вони будуть завозити сюди іншу продукцію", - цитує Дерев‘янко "Лівий берег".

  При цьому Дерев'янко заявила, що повністю відмовитися від російських товарів України не вдасться через відсутність серйозної альтернативи. Наприклад, по тому ж газу або бензину.

  Попередній матеріал
  Вінницькі інваліди самі створили собі службу супроводу
  Наступний матеріал
  Рада відмінила податок на утилізацію та переобладнання авто