"Україна: матеріалізація привидів" 5 канал

"Україна: матеріалізація привидів": У Києві презентували книгу американця, що вивчав Голодомор

До книги увійшли праці американського дослідника української історії, які публікуються вперше

У Києві презентували наукові праці історика, який вивчав голодомор 1932-33 років, Джеймса Мейса. Його роботи посмертно упорядкували і видали книжкою "Україна: матеріалізація привидів".

Книга вийшла друком у дві тисячі примірників. До книги увійшли праці американського дослідника української історії, які публікуються вперше, уривки виступів на міжнародних конференціях, статті, які друкували у вітчизняних ЗМІ.

Як стало відомо, над цим виданням вдова Джеймса Мейса Наталія працювала понад десять років. Вона добирала роботи, у яких аналізуються, зокрема, причини краху національно-визвольних змагань українців на початку ХХ століття, висновки та перспективи дослідження голодомору 1932-33 років, геноцид, юридичні аспекти трагедії українського народу.

"Багато є матеріалів, з якими український читач знайомиться вперше, і вони дуже гострі, дуже злободенні. Багато питань і фінансів, і економіки, і реформування і стосунків України з Росією. Тут є, про що говорити, над чим думати", – розповіла вдова Джеймса Мейса Наталія Дзюбенко-Мейс.

"Це для мене взагалі непересічна особа – Джеймс Мейс, і дуже цікава тема, яка  стосується конкретно моєї родини", – сказала Тетяна Іванчук. 

Попередній матеріал
Глава розвідки США заявив, що працюватиме до призначення на посаду Трампа
Наступний матеріал
85% передчасно народжених дітей в Україні виживає, і з кожним роком показник покращується – лікар
Теги:
Loading...

Ізраїльський парламент розгляне резолюцію про визнання Голодомору актом геноциду

Президент доручив створити оргкомітет для проведення заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів

Трагедія "Розстріляного відродження": Україна вшановує пам'ять жертв більшовицького режиму у Соловках