У Вінниці з`явився свій Париж з Ейфелевою вежею [репортаж, відео]

  У Вінниці з`явився свій Париж з Ейфелевою вежею. А ще - двометровий заєць, сріблястий лебідь та дельфіни - загалом, ціле містечко з 20-ти льодових скульптур.

  Для того, щоби виготовити такі льодові шедеври, до міста запросили професійних архітекторів. Лід - теж привезли спеціальний, його виготовили з дистильованої води. Фігурки зі вкладеним логотипом, апельсинами чи трояндою - заготовляли у столиці, і транспортували до Вінниці.

  Володимир Толстоп`ятов, скульптор: "Есть работы которые делаются через компютерные программы. Есть работы, я дорабатываю как скульптор. То работы чисто скульптурные, ну напримерь зайчик, эскимосы для фотографирования".

  Найбільша серед скульптур - триметрова Ейфелева вежа, у сто разів зменшена копія оригіналу. Важить вона - півтонни, проте зроблена з філігранною точністю. А ще є незвичайна сім`я ескімосів - щохвилини вони можуть змінювати обличчя, і вінничанам це надзвичайно подобається. 

  Жител Вінниці: "Дуже гарно зробили, дуже красиво, дітям подобається. Мені здається,що на Новий рік тільки такого і не вистачало".

  Жителька Вінниці: "Мені такі льодові скульптури подобаються, нажаль їх небуло у минулому році. Мені сподобались ось ці три чоловічки,де можна вставити своє лице і ніби це твоє лице".

  Скульптури обіцяють, льодове містечко простоїть всю зиму, якщо температура не підніметься вище 0 градусів. А ще під час зимових свят для всіх охочих - проводитимуть майстер-класи. 

  Олена Бучацька, Ростислав Макогон, Вінниця, "5 канал". 


  Попередній матеріал
  В Івано-Франківську з снігу зліпили Тимошенко
  Наступний матеріал
  Київський "Біг-Бен" оновили [репортаж, відео]
  Теги: