"Зірковий Вертеп" 5 канал

У центрі Києва українців з Різдвом привітав "Зірковий Вертеп"

У День народження Христа відомі співаки, письменники та актори просто неба зіграли Різдвяну виставу

З Різдвом у центрі столиці усіх українців привітав "Зірковий Вертеп". Уже традиційно у День народження Христа відомі співаки, письменники та актори просто неба зіграли Різдвяну виставу. Іван Леньо, Олег Скрипка, Антін Мухарський та інші співали українських колядок. 

За кілька хвилин до виходу на сцену Вертеп проводить першу і єдину репетицію. Серед персонажів традиційні герої: янголи, Ірод, жид, Смерть. Ролі грають відомі виконавці.

"В цьому Вертепі все, що в нас відбувається. І наша війна, і наші Герої. І що у світі робиться. І яка підтримка, і які, можливо, невдачі. І наша перемога. Написав, переписав, переставив. Щось нове у світі з'явилося. У нас от тут на злобу дня є шо то ракети запускають, то літак втопився", - сказав автор Вертепу Сашко Лірник. 

Співак і письменник Антін Мухарський вже вкотре поспіль грає негативного персонажа - Ірода. Цьогорічний текст бачить уперше.

"25 хвилин тому я зустрівся з цим текстом геніальним. І як завжди Сашко Лірник на висоті. На кожне Різдво вже чекаєш цього Вертепу. Чекаєш на зустріч з тими, хто бере у ньому участь. Це переважно такий вже сталий склад", - зазначиі він.

Смерть із пістолетом та в офіційному костюмі. Під гримом можна впізнати співака Юрка Журавля.

"Шостий рік поспіль граю Смерть в зіркових Вертепах Сашка Лірника. Колись я грав два рази чорта, тобто виходить так, що амплуа в мене таке трошки обмежене. Я ображаюсь, але мені подобається", - розповів співак.

Новачок на цій сцені - Майкл Щур. Запевняє, що його роль у Вертепі проста, але й серйозна.

"Організатори зрозуміли, що мій акторський талант не дуже відповідає якійсь театральній виставі, дали мені саму просту роль для мене, яка може бути. Мені просто треба вийти, текст прочитати і все. Тут є кому веселити людей, тому... Ви подивіться навіть на Смерть в краватці", - сказав Щур.

Українські колядки, традиційні костюми Вертепу та щороку новий текст вистави. Разом із українськими зірками до Вертепу долучився й дитячий хор.

"Як генерали Ірода, ми бажаємо українцям позбутися всіх Іродів, всього іродового війська цього року, перемогти нарешті і зажити нормальним життям, і щоби воно залишилося лише в цих карнавальних костюмах, в оцих паперових медальках і в страшній пам'яті. Отже з Різдвом Вас!", - привітали учасники Вертепу Брати Капранови.

Наталка Коцкович, Василь Балабан, "5 канал".

Попередній матеріал
Заторів на українських автошляхах немає, однак певні обмеження руху транспорту зберігаються
Наступний матеріал
У Литві закрили розважальне шоу через нацистське привітання в ефірі
Теги:
Loading...
Коляда йде: Попри люті морози у "Пирогові" вшанували різдвяні традиції українців

Коляда йде: Попри люті морози у "Пирогові" вшанували різдвяні традиції українців

Різдво на передовій: Спецрепортаж із Новозванівки

Різдво на передовій: Спецрепортаж із Новозванівки

Різдвяна хода середмістям Києва: Як вертеп Хрещатиком гуляв

Різдвяна хода середмістям Києва: Як вертеп Хрещатиком гуляв

Христос народився – славімо його: Як кияни святкують Різдво

Христос народився – славімо його: Як кияни святкують Різдво

Досить сидіти під ковдрою: Похилі черкащани влаштували різдвяні купання у Дніпрі

Досить сидіти під ковдрою: Похилі черкащани влаштували різдвяні купання у Дніпрі

5 канал - трансляція наживо