vidia.org

У США створили відеогру на основі "Лісової пісні" Лесі Українки

Щоб максимально правдиво відтворити культурні особливості "Лісової пісні", розробники вирушили в експедицію на Волинь

Американська компанія Colabee Studios з Сіеттла створила гру "Forest song". В її основі – один із найвідоміших творів Лесі Українки, драма-феєрія "Лісова пісня", передає VIDIA.

У "Forest song" гравець перевтілюється у селянина, який має надзвичайну зустріч з Лісовим Духом. Їхнє спілкування відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей, ідеться в описі до гри.

Щоб максимально правдиво відтворити культурні особливості "Лісової пісні", розробники вирушили в експедицію на Волинь, звідки походить Леся Українка та природа якої надихнула поетесу на створення драми.

"Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також провести зустрічі з експертами культури та пізнати цю традиційну культуру з перших вуст", – розповідають розробники. Деталі, які вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри. Зокрема, Зйомки з пані Світланою, яка пережила Чорнобиль, зйомки з пані Домінікою, яка знає понад 200 народних пісень та інші.

Colabee Studios – міжнародний колектив розробників ігор, який створили Діма Верьовка та Шон Вес. Вони також відомі як творці гри "Never Alone", що розкриває культуру однієї з корінних груп Аляски – інупіатів. Гра була відзначена премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року. Colabee Studios вважають, що створюючи ігри на основі багатих культурних традицій різних народів, вони запрошують людей по всьому світу до пізнання чогось нового про самих себе.

Як повідомляв 5.ua, за п'єсою Лесі Українки створять мультфільм.

Попередній матеріал
Нардеп від БПП: У Раді йдуть політичні торги щодо призначення Луценка генпрокурором
Наступний матеріал
Лукашенко заявив, що не буде "хлопчиком на побігеньках" у Кремля
Теги:
Loading...

Сьогодні виповнюється 145 років із Дня народження Лесі Українки

Мурал Лесі Українки прикрасив одну з будівель в центрі Києва

У центрі столиці майже домалювали мурал на честь Лесі Українки

На Житомирщині святкують 140 років від дня народження Лесі Українки [репортаж, відео]

Бібліотека ім. Лесі Українки може зостатися без приміщення, але Довгий обіцяє захист книгам

Леся Українка оселилася поруч із Шевченком у вигляді графіті на столичній Набережній