У США помер актор – виконавець ролі Альфа в однойменному культовому серіалі

Українською мовою серіал озвучила телекомпанія ICTV у 1997 році. Український переклад серіалу визнано найкращим з-поміж усіх перекладів

У Лос-Анжелісі у віці 76 років помер актор Мічу Месарош, який зіграв Альфа в однойменному серіалі 80-х, повідомляє "Новое время" з посиланням на Daily Mail.

Наприкінці минулого тижня актора знайшов непритомним у ванній кімнаті його менеджер Денніс Варга, після чого деякий час актор перебував у лікарні в комі. За словами менеджера Месароша, актор мав проблеми зі здоров'ям після того, як вісім років тому пережив інсульт.

Мічу Месарош народився в Угорщині у 1939 році і був артистом Угорського національного цирку. У 1980 році він переїхав до США і через 10 років отримав американське громадянство. За словами самого Месароша, його життя у Будапешті було дуже важким через його зріст.

Месарош зіграв останню роль у 2015 року, коли він з'явився в ролі гнома у фільмі "Смерть Амура". Найвідомішою роллю Месароша була роль Альфа в однойменному комедійному серіалі 80-х про прибульця з планети Мельмак, який оселився у звичайній американській родині після аварії його зорельота. У деяких сценах Месарош з'являється у костюмі волохатого прибульця у повний зріст, однак у більшості серій використовувався костюм лише верхньої частини тіла.

Українською мовою серіал озвучено телекомпанією ICTV у 1997 році. Український переклад серіалу визнано найкращим з-поміж усіх перекладів. 8 березня 2000 року на ICTV провели своєрідний Альф-марафон, коли серіал транслювався цілий день, перериваючись лише на випуски новин.

12 березня 2007 року у зв'язку з численними проханнями глядачів серіал знову вийшов в ефір ICTV.

Як повідомляв 5.ua, у січні 2016 року помер один із улюблених акторів Британії Алан Рікман

Попередній матеріал
Петренко: закон про автоматичну люстрацію не торкнеться рядових посадовців
Наступний матеріал
Україна-ЄС: Луценко підпише угоду з Європейською організацією з питань юстиції

У Росії у бійці вбили актора з серіалу "Солдати"

Принц Чарльз зіграв Гамлета на сцені з видатними британськими акторами

Голлівудський актор обіграв Стівена Гокінга в квантові шахи

Комедійний актор Джиммі Моралес став президентом Гватемали

Гаррісон Форд став найкасовішим актором в історії кіно

Помер легендарний британський співак Девід Боуї