У серіалі "Доктор Хаус" з`явилися українка і Кобзар [відео]

  Тарас Шевченко в американському серіалі. В новій серії популярного "Доктора Хауса" зявляється українка з Полтавщини і портрет Кобзаря. Чи поліпшить це імідж України - уже замислились самі українці.

  У житті доктора Хауса з`являється жінка з його минулого. Родом з  Кременчука. Українка з неукраїнським ім`ям - Домініка Петрова.

  За сценарієм Домініка дуже хоче американську грін карту. Заради цього фіктивно побралася з Хаусом. Тепер вони вдають солодке українсько-американське подружжя. Щоби міграційна служба США дала українці громадянство.

  Аби показати, що одне про одного вони знають усе, Хаус намагається завчити імена рідних та близьких українки.

  І це ще не все. У мега-популярному американському серіалі вигулькує портрет Тараса Григоровича. Хаус вішає його у себе в хаті.

  Та шевченколюбів взяло за живе. Вони вважають: порівнявши Шевченка з бабцею - Хаус перебрав міру.  

  Жарт доктора директор Інституту літератури зафіксував у записнику. Обіцяє поскаржитися до МЗС. А от у музеї Шевченка на Хауса не ображаються. Навпаки - кажуть, відомий лікар зробив невелику, але - рекламу Кобзарю.  

  Студент Святослав не так в музей, як в інтернет. Серіал крадькома дивиться навіть на парах. Він - член фан-клубу Доктора Хауса. Бачив усі 170 серій. Ту, де згадується Україна, уже скачав в українській озвучці. За Шевченка на Хауса не ображається.

  Письменник Андрій Кокотюха написав про доктора Хауса книжку. Цинічний та іронічний - такий герой нашого часу. Каже Кокотюха. Україна очима Хауса це безумовний плюс.  

  На Андріївському узвозі серед українських сувенірів - футболки і чашки з американцем Хаусом.

  Сувенірів з Шевченком - хіба що футболістом. Кобзаря - не знайти. 

  Ольга Петрів, Юлія Фінгарет та Іван Довганик, 5 канал

  Попередній матеріал
  Ультиматум Дамаску можуть висунути учасники конференції "Друзі Сирії"
  Наступний матеріал
  Нельсона Манделу - прооперували
  Теги: