У Ржищеві розпочався еко-культурний фестиваль "Трипільське коло" (РЕПОРТАЖ)

  Ліпити горщики та випікати хліб - усі охочі могли сьогодні у Ржищеві на Київщині. Там розпочався розпочався міжнародний еко-культурний фестиваль "Трипільське коло". Цьогорічне дійство присвячене водній стихії. Тому - у програмі - лекції на тему води, експерименти у лабораторії, очищення струмка та берегової лінії Дніпра. Всі учасники фестивалю - зобов`язані дотримуватися здорового способу життя. Для цього учасники влаштували пункти обміну - цигарок на соломку та пива на мінеральну воду.
  Територія оголошена без цигарок та алкоголю - куриво тут міняють на соломку, пиво на мінералку. Адреналін та хороший настрій - найголовніші складові фестивальних гулянь.

  Олесь Журавчак, генеральний продюсер фестивалю "Трипільське коло": "Ми повинні дати месидж, що можна отримувати задоволення і відпочивати без алкоголю, без зовнішніх зайвих стимулів. Задоволення можна отримувати від того, що ви походите, побігаєте по траві. Згадайте себе у дитинстві, ви ж отримували масу задоволення, що ви могли повалятися на землі, що ви могли щось зліпити, щось зробити, від цього справді отримувалось величезне задоволення".

  Оскільки до алкоголю зась - найбільша черга на чай - трав`янистий, запашний.

  Незайманість Трипільського поля доводить Купала, пташеня так назвали на честь пісні, що лунала зі сцени.

  А от і перше інтерв`ю пташеняти.

  У людей свої забави - трипільські ігри. Тут команди змагаються хто більше разів підніме пуд солі, хто далі його закине або хто кого скине до багнюки.

  Тим часом в іншому куточку поля майстер-клас із середньовічних танців.

  Інші учні беруть пензлі й маркери до рук.

  Соломія Вітвицька, 5 канал: "Трипільські діви - в центрі мистецького кола на фестивалі. Можна просто спостерігати за натурщицями, а можна й самим відтворити. Художники допоможуть. Ще й такий майстер-клас можна відвідати тут".

  Соломія Вітвицька, Сергій Кондратьєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (9.41Мб)
  Попередній матеріал
  Платіні: УЄФА робить усе, щоб Євро-2012 провели в Україні та Польщі
  Наступний матеріал
  У Пирогові святкуюють косовицю (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...