У Львові триває сьомий Дитячий фестиваль [відео]

  Місто Лева перетворилось на місто дітей. У Львові триває сьомий Дитячий фестиваль. Щодня тисячі дітлахів відвідують Палац мистецтв, де на кожного чекає безліч розваг. Звідти повернулись кореспонденти "5 каналу", а от наша телеведуча Яніна Соколова вирішила залишитись. Чому - далі у сюжеті.

  Тут, ніби у дитячому вулику. Забави – на будь-який смак, навіть найвибагливіший. Дитячий фестиваль пропонує близько трьох сотень заходів. Ян з батьком прийшли на фестиваль вперше. Задоволені обоє.

  Ян Юрко Римар: "Та що малюємо. Ми тут імпровізуємо. Не те, щоб прийшов якийсь план втілити. Просто процес".

  Хлопці відпрацьовують удари самооборони. Віталій вже не вперше на дитячому фестивалі. Каже, найбільше полюбляє такі майстер-класи. Бо займається боротьбою вже більше п’яти років.

  Віталій Лужанський: "Я підійшов сюди, щоб побити просто по лапах. А взагалі я ходжу на карате і знаю деякі удари".

  А це ведуча п’ятого каналу Яніна Соколова. Нині вона, як мама трирічного сина, читає казку для львівських діток.

  Яніна Соколова, телеведуча "5 каналу": "Буквально декілька хвилин тому, хлопець підійшов до стенду з татом. Він каже, ну добре. Якщо ти себе добре поводив, я тобі куплю цю книжку – ти заслужив. Боже ці очі, сповнені щастя, сповнені енергії і бажання – от прочитати і надихнутися".

  Вхід на фестиваль вільний. Організатори сподіваються, що за три дні роботи захід відвідає близько п`ятнадцяти тисяч дітей.

  Олександра Коваль, організатор Дитячого фестивалю: "В цьому році вперше в мене відчуття – ось це вже форум. Тому що в попередні роки дітки були, але мені здається їх було значно менше".

  Різьба на дереві, шахи, кубковий футбол, безліч майстер-класів та тридцять зустрічей з дитячими письменниками. Встигнути відвідати усі заходи можна ще й в неділю.

   Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Китаї зацвіли два 800-літні фісташкові дерева
  Наступний матеріал
  Вчорашня серія терактів у Іраку забрала життя 95 осіб
  Теги: