У Львові стартував 18-й форум видавців

  18-ий форум видавців стартував у Львові. Відсьогодні протягом 5 днів місто матиме статус книжкової столиці.
  Цьогоріч на фестиваль прибула рекордна кільксть учасників: 250 письменників та сім сотень видавців з майже 30 країн. Для справжніх книжкових фанів організатори дійства підготували близько тисячі акцій. Під час однієї з них оберуть найкращу книжку. Керівництво форуму задоволено цьогорічним масштабом заходу, проте не заперечує зменшення кількості читацької аудиторії.

  Олександра Коваль, президент форуму видавців: "Наше суспільство може розшаруватися на два якісь такі класи: читачі і не-читачі. Ті, хто звикли читати книжки, вони будуть мати великі преференції у виборі свого життєвого шляху. Ті, які не читають книжок, ну їм залишиться оглядати телебачення, надсилати СМСки, читати в інтернеті якісь найпростіші речі".

  Ерленд Лу, письменник: "Тиражі моїх книг – 5-6 тисяч – для Норвегії це дуже добре. Я не знаю, наскільки гарний переклад українською і чи знає мою творчість український читач. Але переклади в Росії, Франції та Швеції дуже якісні. Я сподіваюся, що з часом в Україні книги стануть популярнішими".

  Попередній матеріал
  Винними в екологічній катастрофі у Мексиканській затоці визнали нафтовиків
  Наступний матеріал
  Кемерон та Саркозі прибули з візитом до Лівії
  Теги: