Ілюстративне фото
Ілюстративне фото http://www.historyworlds.ru

"Несподівана знахідка": У Києво-Печерській Лаврі виявили древню єгипетську мумію – Мінкульт

  Старожитності потрапили до Києва ще на межі ХІХ-ХХ століть

  У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику знайшли древню єгипетську мумію. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

  "На початку 2017 року, під час звірки фондів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, заступник генерального директора археолог Сергій Пивоваров виявив справжню древньоєгипетську мумію. Згодом стало відомо, що йдеться навіть про кілька надзвичайно цікавих експонатів, які потрапили до Києва ще на межі ХІХ-ХХ століть", – зазначається в повідомленні.

  Як з'ясувалося, спершу старожитності зберігалися у Церковно-археологічному музеї, потому перебували в Музеї атеїзму, який тоді розташовувався у Києво-Печерський Лаврі.

  За даними Мінкульту, кілька десятків років ці унікальні предмети забутими знаходилися у фондосховищі і лише тепер були віднайдені.

  "Нині колекція старожитностей Давнього Єгипту складається з двох мумій, двох розписаних саркофагів та кількох канопів (грець. Κάνωβος лат. Canopus – поховальних посудин для внутрішніх органів)", – зазначили у відомстві.

  Як стало відомо, представлення колекції старожитностей Давнього Єгипту відбудеться вже цієї п'ятниці, 5 травня об 11:00.

  Попередній матеріал
  Кращі танкісти ЗСУ вперше візьмуть участь у танковому біатлоні НАТО
  Наступний матеріал
  "Час. Підсумки дня": Хто підживлює сепаратизм у середній школі
  Loading...

  На Дніпропетровщині археологи розкопали стародавнє святилище

  На Поштовій площі розкопали шматок Київської Русі XII ст.

  Мінкульт вимагає від ЮНЕСКО не допустити російсько-британських розкопок у Криму