У Києві затвердили логотип святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

  Логотип, під яким відбудеться святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, представили у Києві. Автором найкращого ескізу став викладач Бережанської дитячої художньої школи з Тернопільщини, Олег Шупляк.

  Щоправда, перша премія, 30 тисяч гривень, йому не дісталася - логотип потребував доопрацювань. Журі запропонувало Шупляку корективи підпису Шевченка, стилізований автором під кобзу. Переможець отримав 20 тисяч гривень. Бездоганних робіт, за словами міністра культури Леоніда Новохатька, на конкурс не подав ніхто. Загалом, свої ескізи логотипу запропонували понад сто учасників з різних регіонів України. Проводили конкурс з кінця березня до 14-го травня. Головними критеріями відбору були лаконічність, асоціативність з особою Кобзаря та ювілейною датою.

  Леонід Новохатько, міністр культури: "Не було такої роботи, щоб усе було бездоганно. Тому першу премію нікому не дали. Але найкращий логотип був з тих усіх... Були дані пропозиції, і коли автор погодився - його робота перемогла".

  Олег Шуляк, автор логотипу святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка: "Було безліч варіантів. Всі вони здвавлися мені гарними. Був сам собі журі. Це велика відповідальність і честь і для мене, і для моєї родини".

  Попередній матеріал
  У Кривому Розі виявили масове поховання в`язнів нацистського табору [відео]
  Наступний матеріал
  На Київщині втілили українсько-американський екологічний проект [відео]
  Теги:
  Loading...