У Києві відзначили День дитячої книги (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Живий ланцюг з улюбленими книжками в руках - так столична малеча відсвяткувала День дитячої книги. Його відзначають у всьому світі в день народження автора "Дюймовочки" та "Снігової Королеви" Ганса Крістіана Андерсена.
  Пінокіо, Цибуліно, Мумі-тролі - усі вони живуть у дитячій бібліотеці. Сюди й збіглася київська малеча. Діти самі собі влаштовують свято. Спочатку на сцені показують виставу про користь читання. А далі всі вибігають надвір, утворюють живий ланцюг і пускають книжкові хвилі. У руках - улюблені книжки й журнали.

  Те, що саме цього дня 205 років тому народився знаменитий казкар Андерсен, діти не знають. Але залюбки читають його книжки. Бібліотекарі кажуть - на полицях вони не залежуються. Казки Андерсена - на будь-який смак та будь-якою мовою.

  Зараз дітей важче призвичаїти  до читання, ніж раніше - кажуть дорослі. Вина тому - комп`ютерні ігри і навала голівудських мультфільмів. Директор Національної бібліотеки для дітей запевняє - усе залежить від бібліотекаря. Він має заохочувати малечу і ставитися до книжок як до живих істот.

  Свято дитячої книжки триває цілий тиждень - і закінчується 2 квітня. Саме на цей час припадають шкільні канікули. Тож діти можуть насолодитися читанням.

  Ольга Петрів, Віталій Дорожченко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.16Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  Борис Нємцов презентував у Києві заборонену в Росії книгу про Путіна
  Теги:
  Loading...