У Києві відкрився благодійний книжковий ярмарок

  Напередодні Дня Святого Миколая у Києві відкрився благодійний книжковий ярмарок. Кожен присутній може відчути себе помічником Чудотворця - купити книги своїй дитині та подбати про сиріт. За час проведення таких ярмарків організатори передали 25 тисяч книг та 40 тисяч благодійних внесків. Як і чим цьогоріч поповняться бібліотеки сиротинців та шкіл-інтернатів знає Леся Головата.

  Маленькі покупці вибирають книжки на свій смак, а батьки спустошують свої гаманці. Важливіші ж замовлення дітлахи приберегли для Святого Миколая.

  А ця малеча з Черкащини на ярмарку книжки лише розглядає. У них немає ні кишенькових грошей, ні батьків, які можуть заплатити за їхні бажання. 

  Але Святий Миколай про сиріт не забуде. І його помічниками стануть усі видавництва, які вже заносять свої різнокольорові друковані пожертви. Всього їх буде 5 тисяч.

  Марія Соломіна, представник видавництва: "Цього року ми взяли книжки, які входять до шкільної програми - це вечори на хуторі близь диканьки, і якусь розвивальну літературу, яку можуть почитати дітки різного віку".

  Взяти приклад із видавництв можуть усі відвідувачі. Одними з перших це роблять спортсмени-олімпійці - Денис Силантьєв та Ганна Безсонова. За право подарувати книгу зі своїми історіями успіху, навіть викидають на чувачі.

  115 гривень - і три книжки від знаменитих спортсменів потраплять до бібліотек сиротиців. Назагал відвідувачі активно відгукнулися на благодійну ініціативу, розповідають організатори. 

  Оксана Гриценко, директор Українського дому: "Сьогодні зібрано за годину роботи ярмарку вже 500 книг, ми плануємо передати близько шести тисяч книжок".

  Усі вони потраплять до чотирьох сиротинців із Київської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областЕй. Учителі отримали сьогодні сертифікати на подарунки від Миколая, а бібліотекарі готують місця на полицях. 

  А поки вихованці дитячого будинку "Чебурашка" під куполом українського дому загадують бажання.

  Леся головата, Ігор Пльонкін, "5 канал".

  Попередній матеріал
  ГПУ не побачила порушень у діях охорони Азарова стосовно журналістів "5 каналу"
  Наступний матеріал
  Мінекономіки: Ціни на харчі під Новий рік не зростатимуть
  Теги: