У Києві відкрили фотовиставку пам`яті режисера Сергія Параджанова

  Друга фотовиставка пам`яті режисера Сергія Параджанова "Параджанов. Дотик" відкрилася у столичній галереї імені Олени Замостян. Публіці представили майже 7 десятків світлин - більшість із них - чорно-білі.

  Ці фото показують уперше.  На них - моменти з життя та роботи режисера, а також його портрети різних періодів. Автори усіх знімків  - 4 митці з України, Коста-Рики та Франції - серед них кінооператори, режисери та фотографи, які особисто знали  Параджанова. У Києві виставка триватиме до 5 травня, потім світлини повезуть до Чернівців. Провести фотовиставки та показ фільмів режисера по всій Україні організатори мають намір до 90-річного ювілею від дня народження Параджанова - у січні 2014 року.

  Юрій Гармаш, автор проекту: "Цінність в документальності цих фотографій великої людини. Там, де зображений Параджанов, ніде не можна сказати, що він повторюється. Кінцева ціль цієї акції це музей кіно і галерея або зал Параджанова".

  Аліна Пасинок, відвідувачка виставки: "Ці фотокартки передають зміст цієї людини, що це глубока людина, не проста, що ця людина творить історію і фотографії це дуже гарно зобразили".

  Попередній матеріал
  У Словенії масово страйкують бюджетники
  Наступний матеріал
  Виправдання або страти вимагає для себе Брейвік
  Теги: