У Києві відкрилась передаукціонна виставка альтернативного мистецтва

  Передаукціонну виставку відкрили у Києві. Представили на експозиції понад сотню полотен українських художників, котрі вважалися альтернативою популярним мистецьким хвилям.

  Авангард, андерграунд, нон-конформізм - ось та альтернатива українських художників ХХ століття, що колись була непомічена, або ж забута.

  Леонід Гомський, організатор виставки: "Альтернатива всего ХХ столетия. Это уникальная выставка..."

  120 полотен нині одних з найдорожчих художників України. Зібрали роботи, створені ще з 60-х років. Тут тобі і львівські, і київські та одеські майстри пензля. Мистецтвознавці певні: деякі картини, здавалося б, уже давно канули у Лету.

  Олексій Титаренко, мистецтвознавець: "Вот, к примеру, эта картина для меня здесь на первом месте. Это Юрий Егоров - одесский художник. Это не просто девушка у моря. Это настоящий космос. Не понимаю, почему ее оценили в 5 тысяч. И правда, я удивлен..."

  Українці роблять ставки на "Африканку". Саме це полотно Валерія Гегамяна - головний акцент передаукціонної експозиції. З молотка картина піде із стартовою ціною у 30 тисяч доларів - найдорожча з усіх.  

  Відвідувач: "Тут действительно есть уникальные работы. Их ранее можно было увидеть лишь в репродукции..."

  Колекціонери уже вишукуються у чергу за альтернативним мистецтвом. Деякі до власної скарбниці обрали не одне полотно. Тож, кажуть, боротьба буде запеклою.

  Уже рівно за тиждень усі ці картини представлять на аукціоні. Організатори запевняють: 60 відсотків цієї колекції точно зацікавлять заможніх поціновувачів.

  Олена Кабанець, Андрій Верстюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В музеї воскових фігур Мадам Тюссо з`явилось зображення актриси Кейт Вінслет
  Наступний матеріал
  Студентські протести в Чилі та Колумбії змусили владу до поступок
  Теги: