У Києві відбувся фестиваль стрибунів (репортаж)

  Хто кого перестрибне? Cпортивне ноу-хау серед молоді - стрибки на джамперах. За допомогою спеціальних приладів можна бігати триметровими кроками та стрибати як кенгуру. Таких спортсменів-джамперів в Україні вже дві сотні. Найбільше їх у столиці. Стрибають вони, де заманеться. А іноді дивують перехожих своїми трюками в центрі столиці.

  Перехожі шоковані. Що то за диво не знають. А хлопці до такої уваги вже звикли.

  Одні вже розминаються. Решта вдягає обладунки. Ноша нелегка. Пара таких "ходуль" важить 7 з половиною кілограмів. Задоволення не з дешевих. Три сотні доларів за комплект. Але і користь від стрибків неабияка. І до спортзалу не ходи.

  Стрибають не лише хлопці. Ірина до джамперів приєдналася кілька місяців тому. Свої  ходулі відразу пофарбувала у рожеве.

  Люди джамперів лише фотографують. Самі ж стати на ходулі не ризикують.

  Анна Мірошниченко, 5 канал: "Новачкам, а тим паче у спідниці, на таких джамперах не те що стрибати, стояти важко. Однак то, кажуть, питання часу. За 15 хвилин навчишся ходити, а за тиждень вже стрибатимеш".

  А цей джампер - стрибати вище всіх навчився усього за два тижні. На ходулях - долає двометрову висоту. Родзинка його виступів - сальто у повітрі.

  На прохання нашої знімальної групи Антон демонструє свої здібності. Нині його вважають найкращим українським джампером.

  Анна Мірошниченко, Андрій Асауленко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.13Мб)

  Попередній матеріал
  Стартував традиційний Петрівський ярмарок (репортаж)
  Наступний матеріал
  Українські вечорниці в італійському Неаполі (репортаж)
  Теги:
  Loading...