Книжковий Арсенал Facebook / Книжковий Арсенал

З 20 квітня у Києві стартує міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал"

  У програмі фестивалю запланована участь відомих письменників, філософів, літературних діячів та митців з більш ніж 10 країн

  20-24 квітня, до Всесвітнього дня книги і авторського права, у Мистецькому Арсеналі відбудеться VI міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", повідомляють організатори. 

  Як зазначається, цього року фестиваль, метою якого є популяризація культури читання, розвиток книговидавничої галузі, створення широкого поля для дискусій на актуальні суспільні теми, відбудеться вже у традиційному мультидисциплінарному форматі, якій поєднує літературу, кіно, музику, мистецтво, освіту.

  Вперше буде представлений колективний стенд німецьких видавництв та спеціальна програма у партнерстві з Франкфуртським книжковим ярмарком, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Гете-інституту в Україні.

  У програмі фестивалю запланована участь відомих письменників, філософів, літературних діячів та митців з більш ніж 10 країн: Ізраїлю, Польщі, Австрії, Німеччини, Франції, Грузії, Норвегії, Швейцарії тощо. Новинки художньої, публіцистичної, мистецтвознавчої, освітньої, дитячої літератури представлять близько 150 видавництв.

  Вперше на Книжковому Арсеналі 2016 літературна програма складатиметься переважно з авторських, тематичних проектів, які формуватиме команда спеціально запрошених молодих кураторів та відомих письменників, які вперше виступлять у такій ролі. Наприклад, свою авторську програму представить визнаний класик сучасної української літератури Юрій Андрухович.

  Дитяча програма Книжкового Арсеналу, завжди спрямована на розвиток творчого, критичного мислення, робить фокус на пошуку актуальних тем, нових форматів для презентації книжок, корисних та інноваційних заходах для батьків і педагогів. Тема дитячої програми 2016 року – "Особистість і особливе" – охоплюватиме такі важливі питання, як розвиток індивідуальності, повага до іншості, толерантність, а також соціалізація дітей з особливими потребами. Зокрема, Посольство Швейцарії представить стенд видання на цю тему, де виставлятимуться книги шрифтом Брайля, тактильні і текстильні.

  Попередній матеріал
  Безсмертний: політичне врегулювання неможливе, коли Москва постійно перекидає озброєння на Донбас
  Наступний матеріал
  Турчинов: Нахабство РФ можна зупинити - турецькі повітряні кордони вона вже не порушує
  Теги:
  Loading...

  "Київзеленбуд" назвав місця, де в Києві можна посмажити шашлики

  Посол Швеції назвав київську станцію метро однією з найкрасивіших у світі

  "Газпром" просить київський суд визнати недійсним штраф у $3,4 млрд

  Президент Американської торговельної палати: Київ у сприйнятті закордонних інвесторів – танки на вулицях і все погано

  Tesla Motors має намір відкрити дві електрозаправки на трасі Київ-Львів

  На Київщині відбувся перший матч Футбольної Ліги учасників АТО