У Києві триває з`їзд байкерів (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  З`їзд усіх байкерів вважається відкритим. Вже традиційно, до дня Києва, в столицю знову з`їхалися власники двоколісних монстрів.
  Киянин Сергій на прізвисько "Нарколог" на парад приїхав одним із перших, хоча байкером став недавно. Лише п`ять років тому. Просить не пов`язувати його прізвисько зі вживанням алкоголю та наркотиків. Причина набагато глибша. Раніше він був водієм. Та, за кілька кроків до п`ятдесятиріччя закортіло свободи, мандрів та вільного спілкування. Це для нього як наркотик. Сьогодні він спостерігає за шоу своїх братів по колесах - каже не трюки головне для байкерів.

  Сергій, байкер: "У нас конечно могут некоторые на двух колесах ездить, разные там трюки показывать но в основном байкеры это спокойная езда, это общение, это дух свободы".

  Проте більшість глядачів,  які зібралися на Хрещатику, з Сергієм не згодні. Прибирання вулиць на швидкості, їзда усліпу, перевороти на мотоциклі та багато інших трюків під виконання угорських байкерів, які також були запрошені на свято, потішили публіку. Дехто навіть не втримався від спокуси перейти на пересування на двох колесах.

  Усього на парад з`їхалися близько трьохсот байкерів майже з усіх куточків України. Розважати киян вони обіцяють ще протягом двох днів.

  Азад Сафаров, Олександр Зименко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.09Мб)
  Попередній матеріал
  Історичну битву під Корсунем відтворили на Черкащині (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  У Пирогові відрилася Всеукраїнська виставка-ярмарок зеленого туризму (РЕПОРТАЖ)
  Теги: