У Києві триває тиждень Української моди

  Романтичні художники та гротеск на подіумі. У Києві триває тиждень Української моди. У 5 день свої колекції представили Серж Смолін та Олексій Залевський. Враженнями ділиться - Олена Халік.

  Романтичний художник від Сєржа Смоліна. У своїй чоловічій колекції - дизайнер представив купу костюмів трійок з короткими штанами. А, щоби посилити враження  глядачів - разом із вбранням демонстрував і картини сучасних художників.

  Окрім дефіле на головному подіумі на українському тижні моди чимало розваг - ось тут можна придбати речі вітчизняних дизайнерів. А тут підібрати собі ексклюзивні авторські прикраси від українських творців.

  Тим часом гості збираються на показ Олексія Залевського. Майстер епатажу і у цьому сезоні собі не зрадив. Колекцію дизайнер присвятив золотій молоді. глядачів Залевський запросив у світ гротеску. Віяла на головах моделей, елегантне вбрання і всюди авторські малюнки. Не обійшлося - і без ефектних виходів.

  Українська частина тижня моди - завершилася. Далі на вітчизняних модників чекає масштабний проект до Євро-2012 - колекції 16-ти дизайнерів з країн, що беруть участь у футбольному чемпіонаті.

  Олена Халік та Віктор Сніжко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Затриманих у Лівії британських журналістів відпустили
  Наступний матеріал
  Ноу-хау від житомирського ЖЕКу
  Теги: