У Києві стартував Міжнародний фестиваль військових фільмів [відео]

  Зірки на погонах і зірки на екрані. У Києві вперше стартував Міжнародний фестиваль військових фільмів. Ті, хто цікавиться особливостями солдатської чи міліцейської служби, можуть переглянути 10 фільмів із 8 краін. Серед представлених стрічок кожна отримала нагороду в міжнародних конкурсах.

  Леся Головата, 5 канал: "На фестивалі "Кіно в погонах" любуватися красивими та здоровенними військовими можна не лише на екрані, а й при вході до залу".

  Люфтик: грає фраза з військового гімну.

  Усіх глядачів зустрічає військовий марш та почесна варта. Але лише до першого дзвінка.

  Із літака - одразу на власний показ прибув до України французький режисер Серж Бозон. Саме його фільм "Франція" про дванадцятьох військових та одну історію справжнього кохання відкриває фестиваль. Там немає ані бойових дій, ані кривавих сцен. Зате є страждання.

  Утім, особисто спробувати солдатської каші на своїй батьківщині режисер не захотів. Вирішив приберегти свої сили для творчості.

  А ось президент фестивалю - генерал-майор Сергій Червонописький служив десантником на війні в Афганістані. Тож пояснює - головне - зберегти честь мундира. Трилери, мелодрами та навіть трагікомедії мають показати юному поколінню службу - небезпечну і важку. 

  На відкриття фестивалю до кінотеатру прийшли переважно колишні військовослужбовці. А от запрошені два міністри, які носять погони, та двадцять п`ять оркестрантів, які обіцяли, так і не дійшли до глядацької зали.

  Леся Головата, Олексій Іваненко, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Голод-33 на Житомирщині. Спогади очевидців [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У Києві вшанували пам`ять жертв Голодомору [відео]
  Теги: