У Києві стартував фестиваль тату (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Кращі татуювальники України і сусідніх держав з`їхалися до столиці. Три дні вони демонструватимуть свою майстерність на фестивалі з тату. Понад сорок художників змагаються за головний кубок - "Золота машинка". Відвідувачі ж фестивалю можуть не лише спостерігати за процесом татуювання, а й прикрасити своє тіло оригінальними малюнками.
  Перше татуювання Яна зробила ще у 13 років. Тепер у неї вже 5 тату. Усі на індіанську тематику. Зупинятися на цьому дівчина не збирається. Зараз вона прийшла до майстра, щоби трохи доробити малюнок. А взагалі дівчина мріє намалювати на своєму тілі якусь історію.

  Яна Іванченко: "От этого какой-то кайф получаешь. Вот есть наркоманы. Так мы наркоманы своего искусства".

  Охочих прикрасити своє тіло на фестивалі аж надто. Головне - обрати майстра. Дехто вирішив довіритися вітчизняним татуювальникам, а хтось стає у чергу до майстрів із сусідніх держав. Андрій приїхав до столиці з Херсона. Він малює 10 років. Однак усе своє тіло прикрасити татуюванням не поспішає.

  Андрій Бейко, татуювальник: "Мне этого хватит. Я ерунды насмотрелся. Представте, как искушен татуировщик в выборе эскиза. Я четвёртый год выбираю для себя рисунок. Работа должна быть большая, серьезная".

  Дівчата, кажуть татуювальники, розмальовують своє тіло здебільшого, щоби звабити чоловіків. Для хлопців-кожен малюнок певна філософія.

  Антін Мухарський, шоумен: "Це козак Мамай. Це справжній чоловічий дух України. У мене оце як Інь і Янь. Два символи. Це мама, а це папа. Вони мене завжди зі мною. Вони мене тримають на землі".

  Андрій Кравченко, татуювальник (Росія): "Самый большой рисунок - это я перекрывал спину человеку. Делал полностью ему в японском стиле. Тигра. А так необычные тату делал на пятках. Подковы делал на пятках".

  Своїми вміннями майстри тату хизуватимуться три дні. А найкращий  татуювальник отримає головний приз фестивалю - кубок "Золота машинка".

  Анна Мірошниченко, Орест Пона, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.07Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  Львів заполонили герої дитячих казок (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги: