Львів заполонили герої дитячих казок (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Герої казок та літературних творів заполонили площу "Ринок" у Львові. В межах дитячого книжкового форуму школярі втілилися в образи своїх улюбленців. Передував параду тиждень читання української книги. Учні кажуть, що й без цього знали, кого представлятимуть, і над яким костюмом фантазуватимуть їхні батьки.
  Дев`ятикласниця Неля Мілявська казку про білосніжку і сім гномів перечитувала десятки разів. І завжди мріяла побути в образі королеви. А тому, коли вирішила брати участь у параді, який костюм приміряти на себе питання навіть не стояло.

  Неля Мілявська: "В кожної дитини і взагалі в людини є своя мрія, в мене з дитинства була мрія показати себе в якомусь величному образі, вдягнути якийсь гарний костюм, я дуже задоволена, що є така можливість".

  А ще у центрі Львова можна було побачити і зайцІв, і вовків, і усіх родичів гарбузових. Їх переважно одягнула малеча. А от у старших дітей уподобання трохи інші - наприклад, Шерлок Холмс та Пеппі Довга Панчоха. Костюми та образи діти вигадували разом з батьками. Легше було тим, хто відвідує театральні гуртки. Школяр Валентин Рябушко, зізнається - перевагу надає комп`ютеру, але грати водяного у виставі любить, тому повністю перечитав “Лісову пісню”. Тепер Мавку від себе не відпускає ні на крок.

  Такий парад у Львові відбувся вперше, організатори кажуть, за кращі костюми діти отримають цікаві книжки. А саме дійство хочуть зробити традиційним.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.94Мб)
  Попередній матеріал
  У Києві стартував фестиваль тату (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  США потерпають від торнадо
  Теги:
  Loading...