У Києві презентували кіноальманах про сучасних українських емігрантів

  Кіно про українців, які сказали Україні "гудбай". Альманах короткометражок про тих, хто виїжджає жити за кордон, презентували у Києві.
  Журналістам представили його уривки. Загалом, до збірки "Україно, гудбай" увійде близько тридцяти гостросоціальних історій. З них виберуть дванадцять найкращих, які покажуть на широких екранах восени наступного року. Більшість авторів - українські молоді режисери, які у своїх фільмах вирішили проаналізувати, що саме штовхає співвітчизників до еміграції. За статистикою, майже третина громадян готові попрощатися з Україною і жити за її межами.

  Володимир Войтенко, кінокритик, редактор кіноальманаху "Україно, гудбай": "Чи це кіно для цих людей, які хочуть виїхати з країни? Ну, певно, для них теж. Але, власне, це кіно для тих, хто хотів би змінити цю ситуацію".

  Оксана Казьміна, режисер одного з фільмів кіноальманаху "Україно, гудбай": "Не у всіх фільмах люди кудись їдуть чи хочуть поїхати. Просто це висвітлення тих проблем, які спонукають. У моєму фільмі - це неможливість молодої дівчини, яка не має чоловіка і вагітна, утримувати себе".

  Денис Іванов, продюсер кіноальманаху "Україно, гудбай": "Надеюсь, что финальная подборка, она не будет оставлять тягостного впечатления, а все-таки это будет что-то интересное. Как кино смотреть".

  Попередній матеріал
  Потяг із радіоактивними відходами перетнув кордон між Францією та Німеччиною
  Наступний матеріал
  26.11 З 16:00 - ВШАНУВАННЯ ПАМ`яТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
  Теги: