У Києві презентували черговий збірник "Світова кінокласика"

  В Києві представляли "Світову кінокласику". Цей збірник, за словами видавців, може стати свого роду міні-підручником з історії кіно. Наразі вийшло в світ уже чотири таких посібники.
  Найсвіжіший містить статті про творчість великих кінорежисерів Кшиштофа Кесльовського, П`єра Паоло Пазоліні, Інгмара Бергмана, Такесі Кітано, а також про українське поетичне кіно та Сергія Параджанова. Автори - молоді дослідники та студенти "Києво-Могилянської академії". Привітати та заохотити авторів писати про кіно і театр прийшли могилянські театрали на ходулях. "Світова кінокласика" - проект журналу "Кіно-Театр".

  Михайло Ткачук, кінорежисер: "Як такий острівець, що може єдиний - у нас є два часописи - "Кіно-театр" Лариси Брюховецької і "Кіноколо" Войтенка. Це справжні професіональні і фахові видання, до яких, знаєте, як до чистого джерела, ти приходиш - і несподівано відкриваєш для себе те, що ти просто не встиг би почитати".

  Андрій Приходько, театральний режисер: "Я б хотів бути таким українським бюргером-лінивим, який має можливість періодику гортати і казати: ну, то фігня, а з цим згоден, з цим не згоден. На жаль мало для мене, українського бюргера, таких-от подарунків".
  Попередній матеріал
  Блок Черновецького звинувачує столичну міліцію у провокаціях
  Наступний матеріал
  Працівника "Беркуту" заґратували на 15 років за вбивство студента
  Теги:
  Loading...