У Києві почали знімати пригодницьку кіноказку 'Легенди Чарівнолісся'
У Києві почали знімати пригодницьку кіноказку 'Легенди Чарівнолісся' 5 канал

У Києві почали знімати пригодницьку кіноказку "Легенди Чарівнолісся": як минув перший день – репортаж

Читайте по-русски
Бюджет казки – понад 60 мільйонів гривень. Держава виділила 10 мільйонів

У Києві почалися зйомки пригодницької кіноказки "Легенди Чарівнолісся". Фільм розповідає про десятирічного хлопчика, який разом зі своїми друзями має перемогти небезпечних міфічних тварин та врятувати світ. Знімає фільм відомий актор і режисер Віктор Андрієнко. Про перший день зйомок розповість журналіст "5 каналу" Єва Ніколашвілі.

Яскраві костюми, вишукані декорації та таємничий ліс. В такій атмосфері проходить перший день зйомок історично-пригодницької кіноказки "Легенди Чарівнолісся". Фільм розповідає про десятирічного хлопчика-сироту. З народженням Марека пов'язана похмура таємниця. Через неї хлопець має протистояти злим та небезпечним міфічним створінням. Утім він не сам – на допомогу прийдуть нові друзі.

Актор Олександр Мельник розповідає: "Це дуже містична історія, казка. Все дуже кайфово, весело. Єдине, підводить погода, нам дуже холодно, але в нас гарячі серця, і ми даруємо дітям оце щастя. Сценарій не буду розказувати, бо не можна ще".

У Києві почали знімати пригодницьку кіноказку 'Легенди Чарівнолісся'
У Києві почали знімати пригодницьку кіноказку 'Легенди Чарівнолісся'5 канал


Це стрічка для сімейного перегляду. Актори переконані: таких добрих кіноказок нині дуже бракує.

"Мені подобається казка. Це один з моїх улюблених жанрів. На жаль, зараз уже мало приділяється уваги для того, щоб створювалися сімейні фільми, щоб можна було і людям, сім'ям із дітьми, із онуками разом подивитися і про щось гарне і добре подумати", – каже актор Ігор Зоров.

Режисер фільму – Віктор Андрієнко. Він відомий за гумористичним телесеріалом "Шоу довгоносників", який був популярним у 90-ті роки. Нині ж знімає кіно. Для нього це не перша така стрічка. Мультфільм "Микита Кожум'яка" та фільм "Іван Сила" – також його роботи.

Режисер розповідає: "Початок був у 2014 році, коли треба було рятувати один сценарій. Я зрозумів, що краще зробити інший, ніж рятувати те, що не реанімується. Коли перший раз у нас не вийшло, нам не дали фінансування, я сказав моєму співавтору Оленочці Шульзі, що давай зробимо книжку. А потім вийшло так, що все-таки дали фінансування".

У Києві почали знімати пригодницьку кіноказку 'Легенди Чарівнолісся'
У Києві почали знімати пригодницьку кіноказку 'Легенди Чарівнолісся'5 канал

Бюджет казки – понад 60 мільйонів гривень. Держава виділила 10 мільйонів. Проте минулого тижня міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський висловив претензії до конкурсу кінопроектів, проведеного Держкіно, і заявив, що його результати переглянуть.

Віктор Андрієнко каже: "Вони дали нам десять мільйонів, але за це, якщо ви запитаєте у будь-якого кіношника, зняти навіть десять хвилин фантастичної казки – це просто ну дуже складно. Ми планували десь 64 мільйони, щоб взяти 50% у держави, 50 % знайти, чи в закордонних інвесторів. І в нас є люди, які хочуть вкластися. Будемо шукати. Я не знав, що таке станеться. Оці десять хвилин дають нам можливість знайти ще когось. Показати і знайти".

Перший день зйомок збігся з ювілеєм режисера. Йому виповнилося шістдесят. Вітають і учасники зйомок, і шанувальники.

Відтепер на акторів та режисерів чекають місяці напруженої праці. Все для того, щоб у дива змогли повірити навіть дорослі.

Актор Олександр Мельник зауважив: "Осінь дуже класна пора року. Нічого страшного, все буде файно і все буде гарно. Дивіться оцю історію. Бувайте".

Єва Ніколашвілі, "5 канал"

Попередній матеріал
Викрадали та вбивали людей, торгували зброєю: на Полтавщині затримали ватажка та учасників етнічної злочинної організації – відео
Наступний матеріал
"Росіяни не пройшли випробування свободою": чому в Україні не прижилася путінська ідеологія – Карпюк
Loading...