У Києві оприлюднили програму цьогорічного кінофестивалю "Молодість"

  Знаний польський режисер та сценарист Єжи Гофман їде до України. Він стане почесним гостем кінофестивалю "Молодість", який триватиме у Києві з 22-го по 30-те жовтня.

  Церемонія відкриття відбудеться у кінотеатрі "Київська Русь". Там українським глядачам покажуть нову стрічку Гофмана "Варшавська битва 1920". Це перша повнометражна польська картина знята для тривимірних екранів. Центральною ж ареною кінопоказів буде кінотеатр "Київ". Загалом, у конкурсній програмі - більше шістдесяти стрічок з-понад 50-ти країн. Україну представлятимуть шість картин, зокрема одна повнометражна під назвою "Земля забуття".

  Організатор фестивалю: "С Ольгой Куриленко в главной роли - фильм снят француженкой Мигаль Боганим, и снят на территории Украины, на украинском и русском языках. И, в общем, мы трактуем его, как украинское энтри в полнометражной программе. В короткометражной секции будет два украинских: франко-украинский "Кросс", который получил большую награду в Каннах. И "Поза грою - Оффсайт" режиссера Натальи Добригиной".    

  Попередній матеріал
  У Новій Зеландії поновили відкачування нафти з пошкодженого судна
  Наступний матеріал
  У Токіо зафіксували підвищений рівень радіації
  Теги: