У Івано-Франківську місцевих кухарів навчали приготуванню традиційних індіанських страв [відео]

  У Івано-Франківську місцевих кухарів навчали приготуванню традиційних індіанських страв. Майстер-клас проводили двоє шеф-кухарів із Південних Штатів США. Навчали українських кулінарів у рамках Днів Америки в Івано-Франківську. Перчені заокеанські страви скуштували і кореспонденти "5 каналу".

  Американка Лоїс на запрошення українського посольства відвідати Прикарпаття відгукнулася охоче. Сюди приїхала, бо має понад десятирічний досвід у приготуванні індіанських страв. Нині готує церемоніальну страву пеньйон чілібіс, яку корінні американці вживали під час традиційних свят. Магію приготування супроводжує детальним описом рецептури.

   

  Лоїс Еллен Франк, шеф-кухар:  "Для нашої кухні характерний чистий смак. Якщо кукурудза - то кукурудзяний, якщо м’ясо - то суто м’ясний. А чилі ми використовуємо з двох причин - як спеція для запаху та смаку та як медицина. Головне додавати лише маленьку дрібочку. Тоді страва ніколи не буде пекучою".

   

  Червона, жовта та темно-синя кукурудза - інгредієнти, без яких не обходиться жодна індіанська страва. Найбільше українських кухарів вразив синій хліб. Утім, знайшлись і такі, що самі здогадались про рецепт його приготування і навіть застосували його на практиці.

   

  Назар Гаврилко, шеф-кухар ресторану: "Я брав нашу маслянку, збивав її туди додавав кукурудзу їхньої голубої муки. В нас можна використати просту кукурудзяну... хліб за 25 хвилин при температурі 220 градусів - готовий".

   

  Учасники майстер-класу запевняють, нічого складного у заокеанській кухні не побачили. Натомість, дегустатори, а їх на захід зібралося близько півсотні, кажуть: гострі страви їм прийшлися до смаку.

   

  Перший дегустатор: "Гостре чуть-чуть, але воно підкреслює смак".

   

  Другий дегустатор: "Дуже смачно, мені подобається. Гостро, пікантно".

   

  Третій дегустатор: "Надзвичайно гостро. Смачно, але гостро".

   

  Четвертий дегустатор: "Моя жінка такі страви готує і мексиканську кухню я дуже люблю".

   

  Нині місцеві кухарі обіцяють влаштувати майстер-клас приготування українських страв вже заокеанським гостям. Зокрема, будуть намагатися здивувати смачним банушем і традиційним борщем.

   

  Оксана Дудій, Андрій Шкварла, Івано-Франківськ, "5 канал".
  Попередній матеріал
  Злата Огневич виступатиме під №22 у фіналі Євробачення
  Наступний матеріал
  Велелюдний протест ортодоксальних іудеїв у Єрусалимі
  Теги:
  Loading...