У Дніпропетровську знімають український "Єралаш" [відео]

  Український Єралаш знімають у Дніпропетровську. Вітчизняний прототип має назву Перерва. Майже всі ролі в журналі виконують дітлахи. Проте зйомки проводять завдяки батькам молодих акторів - вони і автори ідеї, й меценати, і продюсери. Це некомерційний проект зі створення дитячого гумористичного кіносеріалу.

  Еліна Шкута  - вихованка дитячої студії телебачення і акторка  серіалу "Перерва". Каже на сцені грає - саму себе.

  Молоді актори не вчать текст завчасно, режисери переконані - у дітей краще виходить імпровізувати. Найменшій акторці – лише чотири роки і вона вже знає, чого хоче від життя.

  Серіал "Перерва" розповідає про життя підлітків, які вчаться в елітній школі вишуканих мистецтв. Зараз  працюють над другим сезоном.  На знімальному майданчику – близько двадцяти дітей, кілька дорослих акторів, оператор, режисер, звукорежисер та освітлювач. Бюджет серіалу продюсери тримають у таємниці. Кажуть лише, що кіновиробництво дешевим ніколи не було. У влади грошей не просили, а спонсорів дитяче кіно не цікавить, тому фінансували його здебільшого батьки майбутніх кінозірок.

  У кожній серії регіонального кінопродукту знімаються і зірки українського шоу-бізнесу.

  Кузьма каже – в кіно знімається вперше, погодився тому ще серіал дуже нагадує йому радянський "Єралаш", про роль в якому він мріяв від самого дитинства.

  На українських телеекранах серіал "Перерва" покажуть вже у жовтні наступного року. 

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  Аварія на буровій платформі в Охотському морі - 4 загиблих
  Наступний матеріал
  У львівській школі будують криївку, у якій вчитимуть школярів історії УПА [відео]
  Теги: