Пилип Іллєнко
Пилип Іллєнко 5 канал

У Держкіно відреагували на скандал довкола Медведчука та фільму "Стус"

З фільму про Василя Стуса видалили сцену суду, в якій фігурує український політик Віктор Медведчук. Як виявилося, на прохання політсили Медведчука

Скандал довкола зйомок стрічки "Стус" прокоментували у Держкіно. Голова агенції Пилип Іллєнко наголосив, що тиск на авторів фільму з політичних міркувань є неприпустимим. 

Також він зауважив, що знімальна група стрічки не зверталася до Державного агентства з питань кіно щодо змін вже розглянутого на конкурсі сценарію.

"Хотів би сказати про неприпустимість ключових змін в сценарії фільму, який вже виграв конкурс, і отримав державну підтримку без згоди експертної комісії Держкіно, і Державної агенції з питань кіно, бо це спотворює сенс проведення таких конкурсних відборів. Історія Василя Стуса має бути розказана правдиво, і частиною історичної правди про долю Василя Стуса є та роль, яку відіграв у його долі Віктор Медведчук", - зазначив голова Держагенства з питань кіно Пилип Іллєнко.

Довідково: Скандал зчинився через те, що з фільму про Василя Стуса видалили сцену суду, в якій фігурує український політик Віктор Медведчук. На цьому наполягли в адміністрації громадського руху Медведчука "Український вибір". До того ж учасники зйомок зауважили: справді видалили сцену, адже стрічка має вийти у лютому 2019-го, незадовго до виборів, тож не хотіли зайве її політизувати. 

Дивіться також фотогалерею: 

Перші кадри зі зйомок українського екшену "Захар Беркут"

зйомки фільму 'Захар Беркут'
/
зйомки фільму 'Захар Беркут'
/
зйомки фільму 'Захар Беркут'
/
зйомки фільму 'Захар Беркут'
/
Зйомки фільму 'Захар Беркут'
/
зйомки фільму 'Захар Беркут'
/
зйомки фільму 'Захар Беркут'
/

Попередній матеріал
Видовищний злет: до Житомира на авіашоу з'їхалися пілоти з усього світу
Наступний матеріал
Стріляли по колесах з АК: на Сумщині прикордонники силою затримали вантажівку з РФ
Loading...