Порошенко відвідав 26-й книжковий форум у Львові
Порошенко відвідав 26-й книжковий форум у Львові eurosolidarity.org

"Тут фантастична українська атмосфера": Порошенко відвідав 26-й книжковий форум у Львові

Читайте по-русски
Під час відвідин ветеранського намету, де представлені книжки від авторів-військових, п'ятий президент особливо підкреслив важливість зберігати пам'ять про події на Донбасі

Необхідно збільшити кількість українського продукту для формування української ідентичності – вітчизняних книжок, фільмів, програм на радіо і телебаченні. На цьому наголосив п'ятий президент України, лідер політичної партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко під час відвідання 26-го книжкового форуму в Львові разом з дружиною Мариною.

"Тут фантастична українська атмосфера. Вітаю всіх, хто приїхав сьогодні до Львова, бо ви сьогодні точно отримаєте тут величезне задоволення – я це відчуваю, і ви точно це відчуєте", – поділився враженнями Порошенко.

П'ятий президент зауважив, що сьогодні потрібно збільшувати кількість книжок, фільмів, програм на радіо і телебаченні для формування української ідентичності: "І ми зі свого боку робили, робимо і будемо робити все, щоб цих книжок, цих фільмів було більше".

Під час відвідин ветеранського намету, де представлені книжки від авторів-військових, він особливо підкреслив важливість зберігати пам'ять про події на Донбасі та військове братерство – що можливо саме завдяки спогадам безпосередніх учасників цих подій. Крім того, спогади ветеранів АТО і ООС важливі як можливі свідчення для Гаазького трибуналу.

"Дуже важливо зараз, щоб ми не відводили і не віддавали українську землю, якими б "формулами Штайнмаєра" це не прикривалося. Дуже важливо зараз, щоб те, задля чого віддавали життя українські герої, щоб захистити українську землю і захистити українців, які проживають на Донбасі, це було першим пріоритетом держави. І для того, щоб наповнитися цим почуттям, треба було приїхати сьогодні до Львова, до ветеранського намету. Тут справжня позитивна енергія", – акцентував Порошенко.

Дивіться також: Емоційно та щиро: Порошенко зустрівся зі звільненим з російської буцегарні Пановим

Попередній матеріал
17 депутатів прогуляли понад 90% голосувань у Раді – КВУ
Наступний матеріал
Богдан пригрозив депутатам "Слуги народу" скасуванням мажоритарки – ЗМІ
Loading...