Традиційний фестиваль "Лесині джерела" [відео]

  Творчість Лесі Українки вшановують на її батьківщині - в Новограді-Волинському на Житомирщині - традиційним фестивалем "Лесині джерела". 26 років поспіль сюди з`їжджаються митці з України, Білорусі, Грузії, Польщі, Росії та Хорватії - щоб продемонстувати свої таланти.

  Віра Римська 20 років життя присвятила роботі меморіального музею Лесі Українки. Гостям із захватом розповідає про життя та творчість поетеси. Демонструє Лесину дитячу кімнату, її рукописи та світлини.

  Свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» традиційно стартує від будинку-музею сім’ї Косачів, у якому минуло дитинство поетеси. Лариса Бойко це свято відвідує вже декілька років поспіль. Для неї Леся Українка - не лише геніальна поетеса, а й передусім - муза. Багато років тому дівчина почала писати музику на її вірші й присвячувати відомій землячці власну поезію. 

   
  Фестиваль "Лесині джерела" відбувається 26-й рік поспіль. Цьогоріч на свято приїхали  митці з Білорусі, Грузії, Польщі, Росії та Хорватії. Кожен має власну історію, пов`язану з творчістю поетеси.

  Упродовж трьох днів у середмісті Новограда-Волинського митці демонструватимуть свої таланти. Виставки картин, світлин, вишиванок і книжок, конкурси співаків та майстрів слова. А ще - імпровізовані вистави за мотивами творів Лесі Українки.

  Оксана Трокоз, Ігор Ковальчук, Житомирщина, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Найдавнішу жіночу спідню білизну представили в Австрії
  Наступний матеріал
  Україна та Росія разом святкують день флоту [відео]
  Теги: