Театр тіней "Пілоболус" на гастролях у Києві (репортаж)

  Американський театр тіней "Пілоболус" на гастролях у Києві. Їх називають тінями, що танцюють і скульптурами що оживають. За свою майже сорокарічну карєру вони виступали в шістдесяти трьох країнах світу, відкривали показ П`єра Кардена, а в 2007-му на церемонії вручення Оскара ілюстрували своїми тілами героїв стрічок-переможців. На столичних глядачів чекають ще 4 вистави.

  Вони привезли двадцятитонну фуру з технікою і дві доби вживалися зі сценою Жовтневого палацу. Головне у їхньому шоу - великий екран і світло.

  Для цих танцюристів не важливий мейк-ап чи зачіска. Часом вони взагалі за ширмою оголені. Бо важлива тільки тінь.

  Приїхали десять танцюристів-акробатів. Дівчатка всі як одна - низькі на зріст.

  Молі - головна героїня шоу, яке показують в Києві. Грає дівчинку-підлітка, що потрапляє в світ тіней і дорослішає - пригоди там на кожному кроці і врешті юна леді перетворюється на собаку. 

  Купа тіл зливаються в одне і в найнеймовірніших позах - так вони перетворюються не тільки в гігантську квітку чи хробака - можуть і в павуків, і в слонів.

  Найбільше танцюристів потрібно, щоби показати жирафу або авто.   

  Після таких хитрих тілосплетінь болить усе. Але вони вже натреновані. Та одна біда - не всі свої фантазії можуть передати в тінях.

  Хоч вся трупа американці - гамбургери і чізбургери не їхній раціон.

  Та щоб потрапити у трупу, не обов`язково вміти ставати на шпагат і демонструвати неймовірну пластику - найбільше вітається у цьому театрі креативне мислення.

  Ольга Петрів та Денис Блажиєвський, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Броварах закривають дитбудинок, де можуть проживати діти старшого віку
  Наступний матеріал
  Тимошенко закликає ПР визначитися з питанням недовіри уряду
  Теги: