5.ua

Театр ім. М.Заньковецької перерахував 55 тис. грн. для українських військових

  У  національному театрі ім. М. Заньковецької відбулась благодійна вистава "У.Б.Н. (Український буржуазний націоналіст)", яку провели на користь українських військових, - повідомляє прес-служба Міністерства культури.


  "Я ніколи не думав, що наші солдати такі красиві і світлі – вони як боги. Коли я дивився на них під час вистави я був захоплений тим, наскільки вони скромні і повні розуміння того, за що вони воюють – сказав художній керівник театру Федір Стригун. - Ми з колективом домовилися, що обов’язково гратимемо для них ще – або запрошуватимемо на свої вистави у театр, або поїдемо до них. Я взагалі переконаний, що необхідно поновити військово-шефську роботу, як колись у театрах. Люди від мистецтва мають приділяти увагу цьому унікальному поколінню, цим чистим хлопцям, що свідомі у бажанні навіть ціною власних життів захистити свою землю".   

  Загалом, під час акції зібрано 55 тис. грн. Гроші були перераховані на рахунок організації Місія "Центр Військового Капеланства" УГКЦ та підуть на потреби 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, а також 2-ї бригади 3-го батальйону територіальної оборони Львівщини "Воля".
  Попередній матеріал
  У МВС запрацювала Комісія з питань надання статусу учасника бойових дій
  Наступний матеріал
  Лукашенко закликав Путіна дотримуватись Мінських домовленостей
  Теги:
  Loading...