Святослав Вакарчук презентував новий проект "Вночі"

  Святослав Вакарчук, фронтмен гурту "Океан Ельзи" представляє українцям свій новий проект. Називається він "Вночі". Сам музикант називає його великим експериментом, який не можна порівняти з жодним музичним стилем.
  Ольга Петрів, 5 канал: "Святослав Вакарчук пустився у вільне плавання. Пустився не сам, а з десятками трьома музикантів. Це уже не "Океан Ельзи", це ціла творча музична лабораторія, в якій бере участь навіть Національний симфонічний оркестр".

  "Вночі" - це не рок і не поп, і не шоу-бізнес, розповідяє співак. Тут нема голосного звуку і важких гітар. Ця творча лабораторія вміщає все - від джазу і до реггі. Десь рік тому Святослав зібрав до купи талановитих музикантів, які грають в різних стилях і запропонував разом поімпровізувати.

  Мілош Єліч, музичний продюсер проекту: "Значит, там оркестр, гобоист, классический музыкант, у нас классическая нейлоновая гитара. кроме того, есть джазовый музикант Богдан, который играте на саксофоне и на флейте. Также джазовый пианист, контрабас, перкусисты".

  Проект назвали "Вночі", бо більшість пісень написані уночі. Вакарчук каже - цей альбом найінтимніший і найвідвертіший з усіх створених "Океаном Ельзи". Зараз він переосмислює своє життя. І всі свої життєві переживання сублімував у цю музику.

  Святослав Вакарчук, співак, автор проекту "Вночі": "Я спробував показати, що політика може робитися і поза стінами трьох будинків, які існують в Україні і в які всі прагнуть потрапити, а може робитися і в інших будинках - в залах, в яких відбувається музика".

  В одному з таких залів і презентували новинку від Вакарчука - Національному драмтеатрі імені Франка. Вхід тільки за запрошеннями. Турів Україною музикант поки що планує, а от альбом побачить світ наприкінці листопада.

  Ольга Петрів, Андрій Асауленко, 5 канал
  Попередній матеріал
  У США спостерігається рекордна явка виборців
  Наступний матеріал
  Маккейн виступив з промовою в Колорадо
  Теги:
  Loading...