Стартував Третій Всеукраїнський фестиваль вертепів "Карпатія" (РЕПОРТАЖ)

  В Івано-Франківську розпочався Третій Всеукраїнський фестиваль вертепів "Карпатія". До міста з`їхалися гурти ряджених майже з усієї України.
  Автентичні та нові політичні вертепи - учасники фестивалю "Карпатія" цілий день напередодні Водохреща  розважали Івано-Франківськ. Цьогоріч свято зібрало у прикарпатському місті 16 колективів з усіх куточків України. Вертепний гурт "Кичера" із донецького села Роздолівка хвалиться - за майже столітню історію ані текст, ані саме їхнє дійство не змінювалося - усе лишається таким, яким було за дідів-прадідів артистів.

  "Зірковий" вертеп вирізнявся від народних колективів передусім складом - сьогодні у ньому грали відомі політики, письменники та актори. Богдан Бенюк свою роль Жида отримав у суворій конкуренції - каже,  охочих було багато. Утім, зіграти її може лише справжній професіонал.

  Організатори фестивалю кажуть - і надалі відроджуватимуть це яскраве  та символічне дійство - вертеп. І вже наступного року в Івано-Франківську виступатимуть нові колективи з новими виставами та героями.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, з Івано-Франківська, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.09Мб)
  Попередній матеріал
  Барак Обама поїхав на інавгурацію залізницею
  Наступний матеріал
  У Мюнхені відкриють меморіальну дошку на честь Ярослава і Слави Стецьків
  Теги: