Скандал в українському відборі до "Євробачення-2009"

  Відбір українського учасника "Євробачення" обростає скандалами. Продюсери однієї зі співачок, яку журі не допустило до фіналу, заявляють, що півфінал українського відбору відбувся з грубими порушеннями правил. У півфіналі брав участь 31 конкурсант. Сьогодні оголосили 15-х фіналістів - вони й змагатимуться за право представляти Україну на Євробаченні-2009. Пісенний конкурс відбудеться у травні в Москві.

  Україна підкорюватиме Москву, столицю "Євробачення-2009", ідеальними дівочими формами і вродою. Принаймні самі члени журі, суто чоловіча компанія, співачку Світлану Лободу і дівич-дует "Нікіта", де співає богиня "Плейбоя" Даша Астафьєва, до фіналу взяли і дуже втішені своїм вибором.

  Сергій Кузін, член журі: "Мне, например, как сексуальному меншинству - гетеросексуалу - мало нас таких уже осталось,- было просто приятно смотреть на этих двух девушек - во всех смыслах этого слова. И со всех сторон".

  До фіналу потрапили п`ятнадцять конкурсантів. Серед них - два гурти, які продюсує Олександр Пономарьов, він же член журі.

  Так не чесно - каже його колишня дружина Олена Мозгова. Пономарьов - заангажований суддя. Пані Олена написала гнівного листа до Національної телекомпанії України, організатора українського відбору на "Євробачення". В НТКУ - порушень не побачили.

  Василь Ілащук, президент Національної телекомпанії України, голова журі Національного відбору "Євробачення-2009": "Ми знали заздалегідь, що будуть якісь плестися скандали навколо відбіркових національних турів -і фіналу, і півфіналу. але все нормально. Національна телекомпанія діяла абсолютно чітко в рамках чинного законодавства".

  Утім, Мозгова хоче йти до суду і вимагає анулювати результати півфіналу. Її підопічну, Анастасію Приходько, не взяли до фіналу, бо дівчина запропонувала членам журі стару пісню. За правилами "Євробачення", композиція не мала розповсюджуватися і виконуватися публічно до жовтня 2008-го. Продюсери Приходько кажуть - Настя для фіналу має нову пісню. А правила конкурсу - недосконалі.

  Олена Мозгова, продюсер півфіналістки "Євробачення" Анастасії Приходько: "Положення прописано неоднозначно, його можна трактувати неоднозначно -цей пункт про півфінал саме. Тому що там не написано, що має бути саме та пісня, яка має бути в фіналі".

  Анастасія Приходько зітхає: у неї позаду перемога на російському телешоу "Фабріка звьозд", у Росії її вже полюбили, а там, на "Євробаченні", вона хотіла співати пісню на музику Костянтина Меладзе. Їй закинули, що вона більше російська співачка, аніж українська. Вона відповіла.

  Анастасія Приходько, співачка, півфіналістка українського відбору: "Прежде всего - фамилия моя "Приходько", звати мене "Анастасія". Я знаю, що я можу виступити на Євробаченні і перемогти".

  Боротьба за Євробачення триває. Фінал національного відбору відбудеться восьмого березня у Палаці "Україна".

  Ольга Петрів, Олександр Зименко, 5 канал

  Попередній матеріал
  $345 млн надає ООН на відновлення Сектору Ґаза (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  ЄБРР дасть до $1,3 млрд на підтримку української економіки
  Теги:
  Loading...