Письменники вчергове закликали українців більше читати

  У Києві стартувала акція "Печатка Пегасса". За любов до української літератури молодих читачів нагороджуватимуть подарунками.
  Супер-приз, мопед, дістанеться читачеві, який отримає найбільше автографів від письменників. Зустрічі з ними працівники "Книжкового супермакету" організовуватимуть щосуботи упродовж тижня. На першу автограф-сесію запросили молоду літераторку Марину Соколян. Її творчій доробок - шість книжок. Поціновувачі сучасного читва мали змогу не лише отримати від авторки підпис на згадку, але й поспілкуватися з нею. Щоправда, на першу зустріч до книгарні завітало не надто багато читачів. Втім, головне, кажуть книгарі, ознайомити читацьку аудиторію з провідними вітчизняними літераторами.

  Юлія Валова, координатор проекту: "Українська книжка у порівнянні з російською, зрозуміло, що користується меншим попитом. Але у будь-якому разі вона набуває все більшої популярності з кожним роком. І основні такі поштовхи, які надають можливість продаватися книжкам - це різні промоційні події".

  Марина Соколян, письменниця: "Аудиторія, власне, є. Аудиторія читає. Просто ця аудиторія невелика. От три-п’ять тисяч - це максимум нажаль, тих людей, які цікавляться цією літературою".

  Дівчина: "Щодо Марини Соколян, то я просто нещодавно ночувала у подруги, а вона взяла збірку її творів. Ми трохи почитали перед сном. Тому я дуже рада потрапити на цю презентацію"
  .
  Попередній матеріал
  Пожежа на фабриці з виробництва матраців у Марокко - 55 людей загинули
  Наступний матеріал
  БЮТ взявся за Укази Ющенка про призначення деяких голів ОДА
  Теги:
  Loading...