Повінь на Прикарпатті
Повінь на Прикарпатті 5 канал

Проєкт "Задихаюся": в мережі анонсували фільм про повінь на Закарпатті

Читайте по-русски
За 12 годин після публікації відео зібрало близько 12 тис. реакцій і майже тисячу коментарів

Творець Kobryn Studio Андрій Кобрин у своєму профілі в соцмережі "Тікток" опублікував фрагмент відео, знятого мешканцем Закарпаття під час масштабної повені в регіоні. Як повідомляє "Обозреватель", за допомогою цих кадрів Кобрин вирішив привернути увагу до свого соціального проєкту "Задихаюся". На відео зафіксовано наслідки повені на Закарпатті цьогоріч, коли вулиці сіл нагадували повноводні річки, а стихія змивала на своєму шляху все.

"Підтримай соціальний проект "Задихаюся" про екологічну катастрофу, яка чекає на нас в майбутньому", – підписав своє відео Кобрин.

За 12 годин після публікації відео зібрало близько 12 тис. реакцій і майже тисячу коментарів. Більшість коментаторів зійшлася на думці, що подібні стихійні лиха відбуваються через безконтрольної масової вирубки лісів в Карпатах, пише джерело.

"А це, хлопці, вирубка лісів", "Дякуйте наших лісорубів", "Чого ви стогнете? Нічого було лісу безбожно вирубувати", – коментують українці, звертаючись до людини, чий голос звучить за кадром.

Джерело, з посиланням на коментарі автора допису, зазначає, що сам фільм, знятий у рамках проекту, він має намір оприлюднити 15 листопада.

Попередній матеріал
Київ може потрапити до "червоної" зони карантину вже наступного тижня – Ляшко
Наступний матеріал
Держдума Росії розгляне законопроєкт щодо недоторканності президента після відставки
Теги:
Loading...