Представлено програму цьогорічного "Дня Незалежності з Махном"

  Тачанка, коні, кулемет і майже справжні махновці. Такою була презентація цьогорічного фестивалю "День Незалежності з Махном", що розпочнеться 23 серпня у місті Гуляйполе - резиденції Нестора Махна. Окрім відвідання музичних та поетичних акцій, його учасники зможуть взяти участь у перегонах на тачанках та закидати томатами улюбленого політика.
  Чинуші святкують у Києві, а справжні українці їдуть в Гуляйполе! Це гасло фестивалю "День Незалежності з Махном", що уже третій рік збирає музикантів та поетів на батьківщині легендарного отамана.

  Едуард Драч, бард: "Коли збігаються кілька видів мистецтва сучасного і нам доводиться спілкуватися, то це тільки на плюс для творчої енергії. Воно завжди спонукає до нових якихось пісень, нових тем".

  У степи Запорізької області цього року прибудуть не лише українські, а й іноземні митці. Зокрема, махновцями стануть гурти "Бумбокс", "Мертвий півень" та "Здоб ші здуб". Окрім концертів, організатори обіцяють побавити публіку акціями та конкурсами, чимало з яких уже стали традиційними. Зокрема "Поетичний боді-арт" - писання віршів на тілах оголених моделей.

  Світлана Поваляєва, письменниця: "Два роки поспіль виходило так, що розписують чоловіки-поети і в них такі дуже гарні напівоголені жінки, а я така страшна неполіткоректна традиціоналістка сказала - я не хочу розписувати жінку - дайте мені чоловіка".

  Ще одна оригінальна забава - "Томатний лідер нації". Завдання її учасників - поцілити томатом у карикатури улюблених політиків.

  Олесь Доній, організатор фестивалю: "Мені як правило не вистачає помідорів, стільки бажаючих, що я просто не встигаю докинути. А очевидно, що стріляю як всі. В українців це як поспівати, - не всі вміють, але всі бажають".

  Організатори пояснюють: Нестор Махно нині не стільки історичний персонаж, а радше символ волелюбності. Саме на таких волелюбних людей і чекатимуть у Гуляйполі.

  Олена Угрин, Денис Ковальов, 5 канал
  Попередній матеріал
  Археологи підняли з дна Дніпра корму старовинного козацького судна
  Наступний матеріал
  Розпочався Сорочинський ярмарок
  Теги:
  Loading...