Патріарх Святослав (Шевчук) і Петро Порошенко
Патріарх Святослав (Шевчук) і Петро Порошенко Український католицький університет / Facebook

Порошенко пожертвував $100 тис. Українському католицькому університету УГКЦ

Читайте по-русски
Гроші підуть на будівництво нового Колегіуму

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко пожертвував $100 тис. на будівництво нового Колегіуму Українського католицького університету. Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці УКУ.

"Новий Колегіум УКУ – це масштабний формаційний простір для студентів, працівників та гостей нашого університету. Будинок спроєктований за моделлю living learning community – спільноти, що живе і навчається разом. Офіційне відкриття Колегіуму заплановане на 26 червня", – мовиться в дописі. 

Лідер "ЄС" розповів, чому вирішив інвестувати в розвиток якісної української освіти. Наголосив, що Український католицький університет – це оновлення і водночас відродження традицій української освіти.

"Це нові підходи не лише до навчання, УКУ формує нове розуміння освіти як залучення до спільноти зі своїми високими цінностями, професійними стандартами і розумінням місії", – вказав він.

"Для мене важливим завжди було і є те, що за втіленням цієї місії стояли люди з великим моральним авторитетом – згадаю Владику Любомира Гузара, Великого канцлера Блаженнійшого Святослава, довголітнього ректора і теперішнього президента Владику Бориса Ґудзяка, ректора о. Богдана Праха, проректора Мирослава Мариновича. Без перебільшення можу сказати, що їхнє бачення створило нове явище не лише в освіті, а й у всьому суспільному житті", – наголосив п'ятий президент.

Він також нагадав, що університет стабільно перебуває на найвищий щаблях українських освітніх рейтингів.

"УКУ дає якісну освіту не лише в гуманітаристиці, а й в ІТ, бізнес-менеджменті, в управлінні державним і суспільними процесами. Поза сумнівом, це навчальний заклад ХХІ століття, орієнтований на практику і на успіх його випускників у найрізноманітніших сферах діяльності", – резюмував Порошенко.

Зауважимо, що Український католицький університет був створений майже 20 років тому у Львові. Університет продовжив наукову діяльність Греко-Католицької Богословської Академії, яку створив у 1928-1929 роках у Львові Митрополит Андрей Шептицький, а очолив її перший ректор о. Йосиф Сліпий. Заклад існує без жодного фінансування від держави завдяки благодійним внескам.

 

Попередній матеріал
В Україні ввели держрегулювання цін на бензин та дизельне паливо – що зміниться
Наступний матеріал
СБУ запобігла створенню паралельних територіальних громад у Кіровоградській області
Loading...