5.ua

Перший день Міжнародного форму видавців у Львові - як це було

  21-й форум видавців стартував у Львові. На літературний захід приїхали 200 видавництв і майже 300 авторів. Два дні форуму – це 700 книжкових презентацій, автограф-сесій та дискусій.


  Лише перший день форуму, а людей як у вулику – й усі щось купують. Дехто з відвідувачів придбав десятки книг, частину з них уже віднесли додому, і повернулися – продовжувати закупи.

  Довкола книги "Йосиф Сліпий. Спомини" зчинився чималий ажіотаж. Видання є передруком спогадів патріарха, які він надиктував своєму секретареві Іванові Хомі. Мемуари пролежали в архіві півсотні років.

  "По обидва боки колючого дроту" – ще одна книга, на презентації якої яблуку було ніде впасти. Видання – це п'ятдесятигодинне інтерв'ю журналіста Мустафи Найєма з політиком Юрієм Луценком. Сам персонаж каже: "Ця книжка про те, як залишитись людиною в тюрмі. І про те, як залишитись людиною в міліції".

  Є тут і картини, писані художниками зі світовими іменами, що коштують тисячі. Але задля благодійності ціну на них значно знизили – до п'ятисот гривень. Усі зібрані кошти перераховують на потреби армії.

  Цьогоріч на львівському форумі видавців очікують щонайменше п'ятдесят тисяч відвідувачів. Десять відсотків від вартості проданих квитків організатори перерахують на потреби українських захисників на Сході, а також для поранених, які лікуються у шпиталях.

  Попередній матеріал
  У США пройшли урочистості та вшанували жертв терактів 9/11
  Наступний матеріал
  Порошенко розчарований рівнем дієвості міжнародної системи безпеки
  Теги:
  Loading...