Ярослав Олійник
Ярослав Олійник Facebook / Yaroslav Oliinyk

Новаторська музика: як син загиблого АТОвця прославляє Україну за кордоном – відео

У четвер, 16 серпня, о 14:15 гостем програми "Час: Online" на "5 каналі" був піаніст-віртуоз, композитор, імпровізатор, новатор музики в стилі симфонічного року Ярослав Олійник

Піаніст та композитор Ярослав Олійник – син учасника АТО, розвідника Сергія Олійника, якого підступно вбили минулого року в одному з київських парків. Він зумів досягти великих висот, став лауреатом найпрестижніших музичних премій і конкурсів не тільки в Україні, а й у Іспанії, Франції, Італії, Чехії та Німеччині. Молодий композитор, як ніхто інший, пропускає через себе всю музику, що лунає з-під клавіш його інструмента. Вона несе в собі особливу магію, яка здатна заворожити навіть тих, хто з байдужістю ставиться до жанру інструментальної музики.

Ярослав розповів, чи можливо реалізувати себе як музиканта в Україні та як його творчість прославляє батьківщину за кордоном. Окрім того, молодий композитор зіграв власні твори у прямому ефірі:

Питання для дискусії:

  • Талант чи навчання з дитинства: що потрібно робити, аби стати першокласним музикантом?
  • Виступи часто присвячує пам'яті свого батька: який його заповіт несе в своїй творчості?
  • Чи можливо молодому артисту пробитися в Україні і що дається найважче?
  • Чи є допомога від держави?
  • Як реагують іноземці на музику молодого виконавця?
  • Чи розпитують вони про Україну?
  • З ким із відомих артистів грав, на кого рівняється і з ким ще планує виступити на концертах?
  • Коли планує концерт в Україні?
  • Як прийшов до жанру симфонічного року і чи не думав про кар'єру співака?

На всі ці та багато інших актуальних запитань у четвер, 16 серпня, о 14:15, відповів піаніст-віртуоз та композитор Ярослав Олійник.

Довідка.

У 2017 році  Ярослав Олійник став випускником Національної музичної академії ім. Чайковського. Він зумів досягти великих висот, став лауреатом найпрестижніших музичних премій і конкурсів не тільки в Україні, а й в Іспанії, Франції, Італії, Чехії та Німеччині. Лауреат конкурсу "Дельфійські Ігри". Артист об'їхав із гастролями 11 країн, виступаючи на площах найяскравіших міст Європи.

Вже має записаний перший альбом імпровізацій. Все, що ви зможете почути – це музичні образи, що виникають під час виконання. Працює над альбомом авторських композицій. Виступає на різних сценах і майданчиках, як самостійно, так і з іншими виконавцями. Таким чином доносить свої задуми, ідеї, творчість до широкої публіки, людей, які цікавляться музикою.

Попередній матеріал
Гордість замість хвилювання: як курсанти з Харкова опановують на Л-39 небо над Черкащиною
Наступний матеріал
"Це нонсенс": у "Київавтодорі" пояснили, чому затопило Хрещатик
Loading...