Нічні поетичні читання в середмісті Києва (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Нічними поетичними читаннями закінчився другий день мистецького фестивалю "Київська барикада". На Михайлівській площі - просто неба - декламували свої твори як живі класики сучасної української поезії, так і молоді поети.
  У геніальності Сергій Жадана, який відкриває "Ніч поезії", присутні не сумніваються. У своїй божевільності поет переконує слухачів ділячись планами на майбутнє.

  Сергій Жадан, поет:
  "Я колись стану простим китобоєм
  І запишусь на норвежську посудину".

  Щоб зірвати оплески вдячних слухачів у кожного з декламаторів чотири хвилини. Обличчя для поціновувачів сучукрліта знайомі. Олександр Ірванець, Сергій Пантюк, Світлана Поваляєва та інші представники літературної тусовки. Вийшли в люди і читають просто неба на Михайлівській площі. Досить бо ховатися по теплих кав`ярнях та елітарних вечірках.

  Олесь Доній, організатор фестивалю "Київська барикада": "Позаяк українська поезія стала успішною ми хочемо, щоб вона стала успішною не куларно, не елітарно успішною, а всенародною. І тому ми виводимо її в люди".

  А людям подобається. Усі стільці зайняті. Ті хто проходить повз зупиняються. Приваблює коли не читане слово то жива музика і фаєршоу.

  Свої вірші на "Київській барикаді" прочитав і Юрій Покальчук. Попри те, що легендарний Пако відійшов на той світ за тиждень до початку фестиваля.

  Юрій Покальчук (1941-2008), поет і письменник:
  "Але я не пожовтію, не почорнію, не позеленію.
  Я не стану Буддою, я чекатиму, може сніг, розстане".

  Віднині фестиваль "Київська барикада" носитиме його ім`я.

  Олександр Аргат, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.83Мб)
  Попередній матеріал
  Масштабний теракт в Пакистані - 60 людей загинули (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати знову захопили судно - на борту є українець
  Теги:
  Loading...