Виступ гурту 'Цвіт кульбаби'
Виступ гурту 'Цвіт кульбаби' tsvitkulbaby.com

Не "ПоБарабану": як український рок-гурт збирає кошти для допомоги військовим і дає концерти в Лондоні

Читайте по-русски
У п'ятницю, 22 листопада, о 13:05 гостем ефіру "Час: Online" на "5 каналі" був автор хітів "Королєва" і "ПоБарабану", соліст етно-фолк-рок-гурту "Цвіт кульбаби" Василь Марущак

З виконавцем пісень "Королєва" і "ПоБарабану", що підірвали мережу, зібравши більш як 7 млн переглядів, говорили про благодійні концерти у Львові та Лондоні, де музиканти збиратимуть кошти для допомоги військовим, які постраждати під час російсько-української війни. Також фронтмен гурту розказав про останню новинку, прем'єра якої відбулася восени.

Запитання для дискусії:

  1. Скільки грошей необхідно зібрати музикантам на благодійному концерті у Львові, щоб допомогти розбудові реабілітаційного центру для військових, які втратили кінцівки?
  2. Хто організовує концерт у Лондоні та куди підуть зібрані на ньому кошти? 
  3. Чому прем'єра пісні "Злилася з весною" відбулася восени та чому кліп знімали в пожежній частині?

На всі ці та багато інших цікавих запитань у п'ятницю, 22 листопада, о 13:05 відповів соліст гурту "Цвіт кульбаби" Василь Марущак.

Довідка

Ідея створення гурту прийшла Василю Марущаку (Крецкому) на початку 2008 року, коли він випадково потрапив на репетицію до молодого івано-франківського гурту, що "лабав" панк-рок. На тій репетиції він задумав створити гурт, який би виділявся з-поміж інших, – і зупинився на стилі етно-фолк-рок.

Назва "Цвіт Кульбаби" прийшла спонтанно, "приснившись на перше квітня". Адже музиканти хотіли, щоб це звучало цікаво, енергійно і привертало увагу до фолку – от і зупинились на цій назві.

2009-го "Цвіт Кульбаби" має перший концертний виступ на площі міського озера у Івано-Франківську з піснями "Катерина", "Віночок", "Зозулька", які позитивно прийняла франківська публіка.

Того ж року "Цвіт Кульбаби" бере участь у Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні "Червона Рута", де стає переможцем у жанрі рок-музики з піснею "Катерина", яка іде в ротацію на радіо.

Виступали в Канаді й Польщі. На черзі – Велика Британія.

Склад гурту:

  • Василь Марущак – вокал, гітара, тексти.
  • Ромко Батюк – бас-гітара.
  • Володимир Корчак (Чіп) – ударні.
  • Василь Сидорак – акордеон, бек-вокал.

Пропонуємо послухати хіти гурту, що зібрали в мережі найбільшу кількість переглядів.

А прем'єру цієї осені прихильники гурту називають не по-осінньому яскравою:

Попередній матеріал
Могли ще восени завершити справу щодо Януковича: Луценко про необхідність відновити заочне засудження
Наступний матеріал
Вибух у столичному під'їзді: в поліції розповіли подробиці