Наймасштабніший книжковий ярмарок України стартує за тиждень

  200-ті письменників із 18-ти країн світу їдуть на Форум видавців до Львова. Наймасштабніший книжковий ярмарок України стартує за тиждень.

  На Форумі свої новинки представлять чотири сотні видавництв. Окрім того, протягом п`яти днів у Львові відбудуться міжнародний літературний фестиваль, фестивалі перекладів, пам`яті видатного письменника і митця Бруно Шульца, а також ніч поезії й музики. Почесним зірковим гостем Форуму стане британський письменник, лауреат Букерівської премії ДіБіСіП`єр.

  Олександра Коваль, президент Форуму видавців у Львові: "Люди втрачають здатність читати. І це вже загрожує не тільки тим, що вони не зможуть потім розповідати казки своїм дітям. Це загрожує тим, що вони не можуть нормально функціонувати у соціумі. Про це ми також будемо говорити на Форумі видавців".

  Іван Малкович, видавець: "Я сподіваюся, що ще встигнемо до Форуму видавців видати перше в незалежній Україні велике вибране Ліни Костенко. І я сподіваюся, що цей Форум видавців потішить читачів чудовими книжковими новинками".

  Попередній матеріал
  Іще дві золоті медалі завоювали українські паралімпійці у Лондоні
  Наступний матеріал
  5 жертв мюнхенської трагедії вшановують у Німеччині
  Теги: