5.ua

На Всеукраїнському конкурсі 120 школярів декламували вірші Шевченка

  У Києві, в Українському державному центрі позашкільної освіти, відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу читців, присвяченого  200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Вірші декламували 120 юних читців, які приїхали у Київ з усієї України. Про це 9 квітня повідомили в Міністерстві освіти та науки України.

  Повідомляється, що журі, до складу якого увійшли провідні режисери, поети, артисти, театральні діячі, очолювала народна артистка України Валентина Зимня.

  "Конкурсна програма тривала два дні та проводилась у трьох вікових категоріях. Журі відзначило цікавий репертуар, представлений учасниками конкурсу, який приємно вразив й усіх учасників святкового дійства. Вірші Шевченка лунали дуже актуально для нашого часу", - підкреслила Валентина Зимня, коментуючи журналістам підсумки конкурсу.

  Повідомляється, що після підбиття підсумків учасники конкурсу відвідали виставку декоративно-ужиткового, прикладного та образотворчого мистецтва та оглядову екскурсію по Києву. Усі учасники нагороджені дипломами та подарунками.

  Попередній матеріал
  МЗС: Москва не дає інформації про затриманих в РФ українців
  Наступний матеріал
  Затриманих у Харкові сепаратистів доправили до суду
  Теги:
  Loading...