5.ua

На Фестивалі сиру і вина у Львові очікують більше 100 тис. відвідувачів [відео]

  Розпочали фестиваль сиру та вина вже другий рік поспіль традиційно – з колективної давильні винограду.

  Маркіян Бадрій, гість фестивалю: «Дуже зігрівся. Воно якось так, енергетично».

  Вина на будь-який смак: від дорогого і вишуканого – до дешевого портвейну. На фестивалі представлено близько півсотні видів вина.

  Відвідувач: «Несмотря на дождливую погоду – атмосфера тёплая, прекрасное горячее вино, прекрасные сыры, прекрасная музыка».

  Олесь Савицький, учасник фестивалю: «Це ж свято вина у нас, правда? А вино має бути, шо – зігрівати душу і бути смачним. Треба получати від нього задоволення».

  Традиційний кулінарний супутник вина – сир. Його різноманіття теж вражає: від італійського пармезану до бринзи та гуцульських коників. Виробники продукції кажуть – у кожного покупця свій смак. Проте попит на "буц" б’є рекорди.

  Соломія Величко, учасниця фестивалю: «Як жінки, то брі – це коров’ячий сир. А чоловіки – до козячого більше... Кому як. І мааздам, як для всіх. Також багато бажаючих на пармезан, як там робити: макарони, спагетті з чимось».

  Кількість відвідувачів організатори ще не рахували, адже фестиваль лише розпочався. Втім, очікують більше, ніж торік. Тоді свято відвідали понад сто тисяч гостей.

  Андрій Сидор, організатор фестивалю: «Ми очікуємо велику кількість людей. Всі рейси до Львова викуплені. Наскільки я знаю, майже не залишилося місць ні в квартирах, ні в готелях, ні в хостелах. Тому, я думаю, буде багато відвідувачів і серед львів’ян, і серед гостей міста».

  Попри те, що фестиваль – він "свято вина і сиру", насправді меню тут значно різноманітніше. Майже як у пісні: «Смажений кабанчик, курка з майонезом».

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Власник затриманого в Індії судна не надає допомоги затриманому екіпажу
  Наступний матеріал
  Події в Бірюльово. Зейналову висунули офіційні обвинувачення
  Теги: